فروش دستگاه سنگ زنی میل لنگ و میل بادامک
خرید فروش دستگاه سنگ زنی

فروش دستگاه سنگ زنی میل لنگ و میل بادامک

فروش دستگاه سنگ زنی میل لنگ و میل بادامک: از دستگاه سنگ زنی برای ماشین کاری قطعات مختلفی استفاده می شود شما می توانید انواع این دستگاه را از ما دریافت کنید.

معمولا شاهد این هستیم که پس از سنگ زنی قطعات مختلف از جمله میل لنگ و میل بادامک با استفاده از دستگاه های معمولی بازهم بر روی سطوح آن ها ناهمواری هایی وجود دارد و در بسیاری از موارد لازم است تا حد امکان آن ها را برطرف سازیم.

وجود این ناهمواری های ظریف بر روی قطعات مختلف به خصوص قطعات لغزنده و لغزشی برای مثال قطعاتی که در راهنماهای میزهای ماشین ابزار مورد استفاده قرار می گیرند می تواند ایجاد اصطکاک کند و این اصطکاک و ساییده شدن تدریجی نقاط بلند روی قطعه کار که به دلیل عدم سنگ زنی بر روی قطعه کار مانده اند، باعث جدا شدن ذرات ریزی از روی قطعه می شوند و این قطعات جدا شده با روغن ها و مواد روان کننده مختلفی که بین آن ها قرار دارد تشکیل خمیری از مخلوط همگی آن ها می دهد که این خمیر تشکیل شده خطر ساییدگی و افزایش فرسایش را برای قطعه مورد نظر افزایش می دهد که می تواند مشکل ساز باشد.

برخی از معایبی که این اتفاق ایجاد می کند این است که باعث می شود قطعه هایی که در محل خود به طور دقیق میزان شده اند از قبیل زبانه ها، میله ها و یا محورها در یاتاقانها و یا سوپرتهای ماشین های ابزار و … دچار لقی های کاملا غیر مجازی شوند و به  مرور باعث کاهش دقت در اجرای پروسه های مربوط به این قطعات می شود.

این موارد برخی از مزیت ها و ویژگی های دستگاه سنگ زنی هستند در بازار صنعت آرنیوس مرکز فروش دستگاه سنگ زنی میل لنگ و میل بادامک می توانید از مشاورین و متخصصین ما مناسب ترین ها را خریداری کنید.

◊ مشاهده کنید: کاربرد دستگاه سنگ زنی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو