فروش دستگاه خم کن، پانچ، پرس برک

فروش دستگاه خم کن لوله برقی و دستی

فروش دستگاه خم کن لوله برقی و دستی: ما در این مرکز فروش نمونه های متفاوت و با کیفیتی از دستگاه خم کن لوله را در اختیار شما قرار می دهیم.

دستگاه های خم کن لوله دارای سیستم های کنترلی متفاوتی هستند این ماشین آلات می توانند در نوع دستی یا manual و نوع NC و همچنین نوع سی ان سی CNC تولید شوند که در این بین دستگاه خم کن لوله سی ان سی از نظر کیفیت کار، قدرت و سرعت و دقت از سایر نمونه ها بهتر است و آپشن های مختلفی را در اختیار اپراتور قرار می دهد.

دستگاه های خم کن لوله دارای قابلیت های بالایی هستند که با توانایی های خود توانسته اند اجرای بسیاری از فرایند های صنعتی را با سهولت همراه کنند.

تعداد محور های دستگاه خم کن لوله سی ان سی cnc متفاوت است و می تواند از یک تا 32 محور حرکتی داشته باشد البته این میزان برای دستگاه های مختلف و جدید می تواند کمتر و حتی بیشتر باشد. حرکت محورهای دستگاه به دو صورت خطی و دورانی و چپگرد و راستگرد صورت می گیرد.

دستگاه خم کن لوله سی ان سی cnc این قابلیت را دارد که در یک پروسه خم کاری چندین شعاع خم یا MULTI RADIUS را ایجاد کنند. همچنین این ماشین آلات این توانایی را دارند که انواع خم های فوق العاده بسته یعنی CLR 1 D و خم کاری های سه بعدی را به راحتی و با دقت بالا اجرا و پیاده سازی کنند.

در هنگام خرید دستگاه خم کن لوله سی ان سی cnc و همچنین مدل های دستی و برقی سعی کنید تمام پارامترهای بین دستگاه های مختلف را با یکدیگر مقایسه کنید و دستگاهی که به بودجه و نیازمندی های شما نزدیک تر است خریداری نمایید.

در مرکز فروش دستگاه خم کن لوله برقی و دستی با مکاتبه با متخصصین ما می توانید بهترین ها را خریداری کنید.

◊ مطالعه کنید: کاربرد دستگاه خم کن

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو