فروش دستگاه خاموت زن اتوماتیک دست دوم
فروش دستگاه خم کن، پانچ، پرس برک

فروش دستگاه خاموت زن اتوماتیک دست دوم

فروش دستگاه خاموت زن اتوماتیک دست دوم: دستگاه خاموت زن دست دوم با توجه به اینکه از قیمت کمتری برخوردار است معمولا زیاد مورد توجه قرار می گیرد.

دستگاه خاموت زن اتوماتیک دست دوم در صورتی که از نظر عملکردی و همچنین از نظر فنی سالم باشد می تواند انتخاب خوبی برای خرید باشد، ماشین آلات دست دوم به دلیل قیمت پایینی که دارند اکثر مورد توجه صنعتگران قرار می گیرد.

برای خرید دستگاه دست دوم لازم است به طور دقیق قسمت های مختلف دستگاه را از نظر فنی مورد بررسی قرار دهیم و این اطمینان را حاصل کنیم که مشکل و عیب و ایرادی از نظر فنی در دستگاه نیست. لازم است که در هنگام خرید به سال ساخت دستگاه دقت کافی داشته باشیم چرا که هر چه دستگاه قدیمی تر باشد به طور معمول از برخی از امکانات امروزی که در دستگاه ها مشاهده می شود بی بهره خواهد بود.

دستگاه های خاموت زن تمام اتوماتیک این توانایی را دارند که تمام مراحل خاموت زنی و برش کاری را به طور کامل و اتوماتیک اجرا کنند و این دستگاه ها معمولا از مرحله کشش میلگرد تا مرحله خاموت زنی را به طور اتوماتیک اجرا می کنند و این عمل توسط سیستم کامپیوتری و نرم افزاری دستگاه برنامه ریزی و کنترل می گردد و اپراتور در این فرایند صرفا وظیفه نظارت بر عملکرد دستگاه را دارد اما در دستگاه های خاموت زن دستی و معمولی بخشی از فرایند خاموت زنی بر عهده اپراتورها و نیروی انسانی است.

مزیتی که دستگاه خاموت زن اتوماتیک نسبت به دستگاه های خاموت زن دستی و معمولی دارد این است که خطای انسانی و همچنین دور ریز در دستگاه های خاموت زن اتوماتیک به صفر رسیده است.

در بازار صنعت آرنیوس خدمات فروش دستگاه خاموت زن اتوماتیک دست دوم به شما ارائه می شود.

◊ مطالعه کنید: کاربرد دستگاه خاموت زن

یک دیدگاه

  1. نبی زاده

    17 ژوئن 2020 در 10:41

    دستگاه خاموت زن اتو ماتیک خریدارم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو