خرید فروش اره نواری

فروش دستگاه اره نواری کوچک زاویه خور

فروش دستگاه اره نواری کوچک زاویه خور: دستگاه های اره نواری کوچک به عنوان یکی از دستگاه های پرکاربرد در کارگاه ها است که از آن می توان جهت انجام انواع برشکاری ها استفاده نمود.

دستگاه های اره نواری کوچک زاویه خور دارای مزیت های زیادی هستند که در ادامه برخی از ویژگی های این ماشین آلات را بیان می کنیم:

ویژگی اره نواری کوچک:

  • برخورداری از صفحه نمایشگر لمسی که در بسیاری از مدل ها می توان مشاهده کرد که باعث می شود اپراتور بهتر بتواند با دستگاه کار کند.
  • جهت تنظیم فشار گیره هیدرولیک این دستگاه ها مجهز به گیج و شیر تنظیم فشار می باشند، همچنین این گیج ها باعث جلوگیری از له شدن مقاطع توخالی در حین بسته شدن گیره می گردند.
  • یکی از اتفاق هایی که ممکن است در ماشین آلات اره ایجاد شود شل بودن و یا پاره شدن تیغه است که برای این منظور در ماشین آلات اره سنسور تنظیم کننده هیدرومکانیک کشش تیغ اره تعبیه می کنند و بدین ترتیب به محض شل شدن و یا پاره شدن تیغه، دستگاه را خاموش خواهد کرد.
  • همچنین این دستگاه ها دارای نمایشگر لیزری می باشند که از آن جهت نشان دادن خط برش پیش از پایین آمدن تیغ اره استفاده می شود.

بازار صنعت آرنیوس مرکز فروش دستگاه اره نواری کوچک زاویه خور و مرکز خرید فروش دستگاه اره نواری ستونی میلگرد در انواع مختلف که می توانید برای این منظور از فروشگاه ما بازدید نمایید.

یک دیدگاه

  1. Morady

    21 جولای 2019 در 11:27

    اره نواري كوچك قيمتش چند است داراي چقدر وزن است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو