فروش دستگاه اره نواری دست دوم افقی عمودی

فروش دستگاه اره نواری دست دوم افقی عمودی
08/10/2017

فروش دستگاه اره نواری دست دوم افقی عمودی: دستگاه های اره نواری می توانند در دو مدل افقی و عمودی باشند و در بسیاری از موارد دستگاه های اره نواری دست دوم می توانند جوابگوی نیاز کارگاه ها باشند.

این دستگاه ها دارای مشخصات فنی مختلفی هستند که لازم است در هنگام خرید به آن ها توجه داشت این مشخصات شامل چوب بر و یا فلز بر بودن، میزان سرعت برشکاری، نوع تیغ اره مورد استفاده در دستگاه و … است.

از دستگاه های اره نواری می توان جهت برش فلزات و یا چوب استفاده کرد و هر یک از این مدل ها نیز می توانند به صورت عمودی، افقی، رومیزی و یا به صورت قابل حمل نیز باشند.

دستگاه اره نواری

دستگاه های اره نواری افقی و عمودی از نظر کارکرد کاملا مشابه هم هستند ولی نحوه کار با آن ها متفاوت است، برای مثال به منظور انجام برشکاری با دستگاه اره نواری عمودی شخص اپراتور باید قطعه ی چوب و یا فلز را که تصمیم به برش آن دارند خود به سمت تیغه هدایت کند اما این در حالی است  که در دستگاه اره نواری افقی و یا رومیزی عکس این قضیه است بدین صورت که اپراتور تیغه برش را به سمت قطعه کار که بر روی میز فیکس شده حرکت می دهد.

در بازار صنعت آرنیوس مرکز فروش دستگاه اره نواری کوچک زاویه خور می باشد و لیست قیمت انواع دستگاه اره نواری دست دوم، شرایط خرید فروش انواع دستگاه اره نواری دست دوم افقی و عمودی جهت کاربرد های مختلف برای شما ارائه می گردد.

نظرات کاربران