خرید فروش اره دورکن و پانل بر

فروش دستگاه اره دورکن چوب دست دوم

فروش دستگاه اره دورکن چوب دست دوم: خرید و فروش انواع دستگاه اره دورکن نو و دست دوم با کیفیت های متفاوت و خدمات مناسب را از متخصصین ما درخواست کنید.

ماشین آلات بسیاری در صنعت چوب مورد استفاده قرار می گیرند و هر کدام از این ماشین آلات در جایگاه خود به عنوان بخش مهمی از پروسه تولید محصولات به شمار می روند، که در بین این ماشین آلات ، دستگاه اره دورکن یکی از دستگاه های پرکاربرد در صنعت چوب به خصوص برش ورق های کابینت به شمار می رود و چنانچه از بودجه کافی برخوردار نیستید می توانید اقدام به خرید مدل های دست دوم آن کنید.

البته در هنگام خرید ماشین آلات دست دوم باید نهایت دقت را به خرج داد تا دستگاه خریداری شده بهترین کیفیت ممکن را داشته باشد و عاری از هر گونه عیب و ایرادی باشد.

برخی نکات که در هنگام خرید این دستگاه ها باید در نظر بگیریم به شرح زیر است:
♦ ابعاد ریل های برش: ابعاد این ریل ها بستگی به اندازه و نوع کار شما دارند، بنابراین در ابتدا باید نوع کار برش خود را مشخص کنید
♦ نوع میز اره: میزه اره باید از فلز مناسب و با استحکامی انتخاب شود، این فلز معمولا از جنس چدن و آلیاژهای آن است.
♦ موتورها: دستگاه اره دورکن دارای دو موتور است، یکی جهت برش و دیگری به عنوان خط زن. توان این موتور ها در قدرت دستگاه تاثیر گذار است.
♦ تیغه اره: دستگاه اره دورکن دارای دو تیغه اصلی و تیغه خط زن می باشد، که قطر آن ها در اجرای کار تاثیر گذار می باشد. قطر تیغه اصلی از تیغه خط زن همواره بیشتر است، نوع این تیغه ها در ظرافت و کیفیت کار موثر است.

بازار صنعت آرنیوس مرکز فروش دستگاه اره دورکن چوب دست دوم است و شما می توانید جهت خرید بهترین دستگاه با متخصصان ما تماس بگیرید و یا نیاز و خدمات خود را در این سامانه ثبت کنید.

مطالعه کنید:
اره دورکن
کاربرد اره دورکن

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو