خرید فروش اره دورکن و پانل بر

فروش دستگاه اره دورکن ام دی اف

فروش دستگاه اره دورکن ام دی اف: قبل از خرید هرگونه دستگاه اره دورکن ام دی اف با مشاوران و متخصصان فروش در بازار صنعت آرنیوس مکاتبه نمایید.

دستگاه اره دورکن از نمونه های جدید ماشین آلات برش اره می باشد و جهت برش انواع پانل های صفحه ای می توان از آن استفاده کرد، این ماشین آلات می توانند در انواع اتوماتیک و یا دستی در بازار مشاهده شوند. در این ماشین آلات برای برش ورق های چوب و ام دی اف می توان از انواع تیغه های مخصوص استفاده کرد.

در مورد دستگاه های اره دورکن می توان بیان کرد که بیش از 80 درصد کارخانه جات صنایع چوب از قبیل قبیل تخته خرده چوب (نئوپان)، چوب بری، تخته لایه، پارکت، و … از این دستگاه ها استفاده می کنند و در کارگاه های کوچک از جمله صنایع کابینت سازی به عنوان یک دستگاه اساسی به شمار می آید.

برخی از اجزای به کار رفته در ماشین آلات اره دورکن به این شرح است و برای افرادی که تصمیم به خرید این دستگاه دارند می تواند مفید واقع شود:

◊ نحوه ی انتقال حرکت: نحوه انتقال قدرت دراین ماشین آلات می تواند به دو صورت مستقیم و غیر مستقیم باشد. در انتقال حرکت به صورت مستقیم اره به طور مستقیم به چرخ تسمه الکتروموتور متصل می گردد و آن را به حرکت در می آورد. اما در حرکت انتقالی غیر مستقیم این انتقال حرکت توسط تسمه صورت می گیرد. بدین صورت که الکتروموتور در قسمت پایین دستگاه ثابت قرار می گیرد و نیروی چرخشی توسط یک تسمه به محور اره انتقال می یابد.
◊ سرعت دستگاه: سرعت دستگاه اره دورکن می تواند های 3500 و 4500 و 5500 دور در دقیقه باشد.
◊ اسکلت و پایه: اسکلت و پایه به کار رفته در این دستگاه ها معمولا از چدن و یا از آلیاژهای آن می باشد و در برخی از انواع آن از فلز آلمینیوم استفاده می شود.

در بازار صنعت آرنیوس فروش دستگاه اره دورکن ام دی اف با بهترین خدمات صورت می گیرد،

مطالعه کنید:
اره دورکن
کاربرد اره دورکن

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو