فروش خم کن پروفیل لوله تیر آهن 4 غلتک
فروش دستگاه خم کن، پانچ، پرس برک

فروش خم کن پروفیل لوله تیر آهن 4 غلتک

فروش خم کن پروفیل لوله تیر آهن 4 غلتک: خم کن تیر آهن دستگاه هایی هستند که در پروژه های ساختمانی بسیار استفاده می شوند و با استفاده از آن می توان بناهای زیبایی را احداث کرد.

پروفیل و لوله و همچنین تیر آهن از جمله فلزاتی هستند که در حوزه های مختلفی از صنعت مورد استفاده و کاربرد قرار می گیرند اما در برخی موارد استفاده از این قطعات نیازمند تغییر شکل و یا به عبارتی ایجاد خم در این قطعات هستیم که برای این منظور باید از دستگاه خم کن پروفیل لوله و تیر آهن استفاده کنیم. این دستگاه ها دارای تنوع بسیاری می باشند و در این تنوع شاهد قیمت های متفاوتی نیز می باشیم که علت این امر استفاده از تجیهزات متفاوت در این دستگاه ها و همچنین نحوه طراحی متفاوت آن هاست.

یکی از این نمونه دستگاه ها که در صنعت خم کاری استفاده می شود دستگاه خم کن 4 غلتک است که علت این نام گذاری به خاطر به کاربردن 4 غلتک جهت اجرای فرایند خم کاری می باشد.

♦ از این مدل خم کن ها با 3 غلتک نیز در بازار موجود است اما مدل 4 غلتک مزایای بیشتری را در اختیار ما قرار می دهد.
♦ در این دستگاه چنانچه فاصله غلتک ها از یکدیگر بیشتر باشد می توان قابلیت نورد کاری پروفیل با ظریفیتی بالا را در اختیار ما قرار دهد.
♦ برای داشتن عملکردی مناسب، بهتر است که شفت های دستگاه سنگ خورده و سختکاری شده باشند و همچنین غلتک های مورد استفاده در دستگاه سختکاری شده باشند.
♦ چون ممکن است فضای کارگاهی از نظر ابعادی مناسب نباشد بهتر است که دستگاه توانایی کارکرد به صورت افقی و عمودی را داشته باشد در این صورت محدودیت فضا دردسر ساز نخواهد شد.
در مرکز بازار صنعت آرنیوس خرید فروش خم کن پروفیل لوله تیر آهن 4 غلتک صورت می گیرد و می توانید انواع نمونه ها را دریافت کنید.

◊ مطالعه کنید: کاربرد دستگاه خم کن

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو