فروش تیوب لیزر 100 واتی W4 رسی Reci
خرید فروش تجهیزات cnc

فروش تیوب لیزر 100 واتی W4 رسی Reci

فروش تیوب لیزر 100 واتی W4 رسی Reci: در بین تیوب لیزر ها برند رسی توانسته جایگاه ویژه ای را برای خود در بین استفاده کنندگان از دستگاه های cnc لیزر ایجاد کند و این مورد به دلیل کیفیت بالای محصولات این شرکت است.

کیفیت و کارایی تیوب های این شرکت به نحوی است که توانسته بخش عظیمی از بازار جهانی را به خود اختصاص دهد سری ها و توان های مختلفی از این تیوب لیزر در بازار موجود است و یکی از پرکاربرد ترین های آن تیوب لیزر 100 واتی رسی Reci است که شما می توانید این نمونه را از ما در خواست کنید.

تیوب لیزر 100 واتی رسی Reci به عنوان یکی از پرکاربرد ترین قطعات در دستگاه های cnc برش لیزر است و این تجهیز را به عنوان هسته ی اصلی دستگاه لیزر برش نام گذاری می کنند.

از جمله مشخصات تیوب لیزر 100 واتی رسی Reci که با نام w4 نیز معرفی می شود می توان به این موارد اشاره کرد که این توانایی را دارد که از توان 100 تا 120 وات توان خروجی ایجاد کند و همچنین از نظر اندازه و طول دارای ابعاد 100 سانتی متر طول و 8 سانتی متر قطر است. عمر مفید این تجهیز برابر 10.000 هزار ساعت کار مفید است.

تیوب لیزر 100 واتی رسی Reci

شرکت رسی Reci محصولات و تیوب لیزر های تولیدی خود را از نظر نوع محصول تولید و همچنین از نظر گاز داخلی که تیوب ها مورد استفاده قرار گرفته در دسته های مختلفی دسته بندی نموده است که سری W به عنوان جدیدترین سری این شرکت محسوب می شود و نام W4 به عنوان نام اختصاصی مربوط به تیوب لیزر با توان 100 وات است.

بازار صنعت آرنیوس مرکز فروش تیوب لیزر 100 واتی W4 رسی Reci در مدل های مختلف است و شما می توانید توان ها و مدل های مختلف مربوط به این تیوب لیزر را از ما درخواست کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو