فروش تورچ دستگاه برش پلاسما سی ان سی cnc

فروش تورچ دستگاه برش پلاسما سی ان سی cnc
06/07/2016

فروش تورچ دستگاه برش پلاسما سی ان سی cnc: بهترین برندهای تورچ و سایر قطعات به کار رفته در دستگاه برش پلاسما را به شما معرفی خواهیم کرد.

تورچ های به کار رفته در دستگاه های برش پلاسما به دو نوع آب خنک و هوا خنک تقسیم بندی می شوند و علاوه بر این تقسیم بندی تمام تورچ های برشکاری پلاسما از نظر شیوه کاری در دو گروه دستی و اتوماتیک قرار می گیرند.

چنانچه ورق ها و صفحاتی که قرار است بر روی آن ها عملیات برش کاری صورت گیرد از ضخامت بالایی برخوردار باشند و همچنین پروسه کاری طولانی باشد آن گاه تورچ های آب خنک دستی برای اجرای کار پیشنهاد می شود و سیستم کاردهی آن توسط اپراتور و به صورت فرمان دستی انجام می شود.

همان طور که گفته شد تورچ در دو نوع اتوماتیک و دستی است و تفاوت آن ها در گردنه و روکش بیرونی آن ها است. گردنه تورچ اتوماتیک به حالت عمودی و بر روی دستگاه سی ان سی cnc نصب می گردد و از طریق سیستم کنترلر به طور اتوماتیک فرمان می گیرد. با توجه به این که تورچ بر روی دستگاه سی ان سی cnc نصب می گردد و دستگاه برش از سیستم های کنترلی سی ان سی بهره مند است لازم است که روکش آن زرهی باشد در غیر این صورت باعث نویز و اختلال در سیستم برش کاری خواهد شد.

در ساختمان دستگاه برش پلاسما تجهیزات متفاوت و با برندهای مختلفی استفاده می شود که هر کدام کارایی خاصی دارند و بر روی قیمت و کیفیت دستگاه تاثیری متفاوت دارند که لازم است به مشخصات کیفی آن ها دقت کامل داشته باشیم.

با مکاتبه با متخصصین ما می توانید از خدمات فروش تورچ دستگاه برش پلاسما سی ان سی cnc بهره مند گردید، همچنین می توانید نیازها و خدمات خود را در این پایگاه ثبت نمایید.

◊ مشاهده کنید: کاربرد دستگاه پلاسما

نظرات کاربران