فروش انواع قطعات دستگاه لیزر فایبر co2
خرید فروش تجهیزات cnc

فروش انواع قطعات دستگاه لیزر فایبر co2

فروش انواع قطعات دستگاه لیزر فایبر co2: در صورتی که تصمیم به خرید قطعات یدکی مربوط به ماشین آلات برش لیزر cnc دارید انواع مختلف این قطعات که از کیفیت بالایی برخوردار می باشند و همچنین از جمله برندهای اورجینال می باشند را می توانید از ما تهیه نمایید.

ماشین آلات برش لیزر حکاکی با لیزرهایی از نوع co2 و یا نوع فایبر کار می نمایند و دارای توان های مختلفی هستند. طرز کار کرد این دو نوع دستگاه با یکدیگر متفاوت است. دستگاه لیزر co2 بر پایه بازتاب نور عمل می کند و برای برشکاری و حکاکی غیر فلزات مناسب است، اما دستگاه لیزر فایبر بر اساس عملکرد فیبر نوری کار می کند و پرتوی را به هد دستگاه لیزر برش انتقال می دهد و بیشتر برای برشکاری حکاکی فلزات مورد استفاده قرار می گیرد و همچنین از این دستگاه می توان جهت برشکاری قطعات غیر فلزی نیز استفاده نمود.

به عنوان مثال جهت برشکاری قطعات چرمی می توان از هر دو دستگاه لیزر co2 و فایبر استفاده نمود اما برای برشکاری قطعات فلزی باید از دستگاه لیزر فایبر استفاده کرد.

قطعات دستگاه لیزر فایبر co2

با استفاده از ماشین آلات برش لیزری می توان بر روی مواد مختلفی حکاکی و برشکاری انجام داد، موادی از قبیل چوب، شیشه، چرم، لاستیک، سنگ، فلزات و … . که می توان نقوش بسیار پیچیده و زیبایی را بر روی این قطعات پیاده سازی کرد.

یکی از نکات اصلی را که در زمان خرید ماشین آلات لیزر co2 فایبر باید مد نظر داشت عبارت است از نوع دستگاه خریداری شده که برای چه کاربردی است، نوع قطعات یدکی مورد استفاده در ساخت دستگاه و شرکت طرف قرارداد که باید این موارد را به خوبی مد نظر گرفت تا خرید شما یک خرید موفق باشد.

بازار صنعت آرنیوس مرکز فروش انواع قطعات دستگاه لیزر فایبر co2 می باشد که می توانید با ما مکاتبه نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو