خرید فروش اره دورکن و پانل بر

فروش انواع دستگاه اره پانل بر عمودی

فروش انواع دستگاه اره پانل بر عمودی: انواع دستگاه و ماشین آلات اره پانل بر عمودی را از بازار صنعت آرنیوس بخواهید، کارشناسان ما بهترین ها را به شما معرفی خواهند کرد.

دستگاه اره پانل بر یکی از ماشین آلات پرکاربرد در صنایع چوب به خصوص صنایع ساخت دکورهای چوبی می باشد، اره های پانل بر در دو نوع افقی و عمودی هستند، نوع عمودی آن بیشتر برای کارگاه هایی توصیه می شود که از فضای کافی برخوردار نمی باشند و در صورتی که فضای کافی در داخل کارگاه و یا کارخانه دارید می توانید مدل افقی آن را خریداری کنید.

اره های پنل بر افقی معمولا به دیوار تیکه داده می شوند و سپس در همان محل نصب می گردند و یا بر روی پایه و چهار چوب شیب دار قرار می گیرند. دستگاه اره پنل بر عمودی بر حسب ابعاد ورق های مورد نیاز جهت برش در مدل ها و اندازه های مختلفی در دسترس هستند که با توجه به نیاز و همچنین آینده نگری باید یک نمونه را انتخاب کرد.

در این دستگاه ها از یک اره با نام تیغه خط زن استفاده می شود و در مواردی که از صفحات پرورد روکش دار استفاده می شود باید این تیغه را به کار برد.

در هنگام خرید دستگاه اره پانل بر عمودی پارامترهای زیر را در نظر داشته باشید:
◊ طول برش: تعیین کنند حداکثر میزان طولی است که دستگاه می تواند برش دهد.
◊ ارتفاع برش: تعیین کنند حداکثر ارتفاع قابل برش برای دستگاه می باشد.
◊ حداکثر عمق برش: تعیین کننده عمق ورق های چوب و ام دی اف mdf است که دستگاه توانایی برش آن ها را دارد.
◊ سیستم خط زن: این سیستم در مواقعی که با صفحات پرورد روکش دار کار می کنید مورد نیاز می شود.

بازار صنعت آرنیوس به عنوان مرکز فروش انواع دستگاه اره پانل بر عمودی بهترین خدمات مربوط به خرید و فروش را در اختیار صنعتگران قرار می دهد.

مطالعه کنید:
اره پانل بر
کاربرد اره پانل بر

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو