خرید فروش اره دورکن و پانل بر

فروش انواع دستگاه اره دورکن ساچمه ای

فروش انواع دستگاه اره دورکن ساچمه ای:  فروش نمونه های مختلف و برندهای برتر اره دورکن ساچمه ای توسط بازار صنعت آرنیوس صورت می گیرد.

دستگاه اره دورکن نمونه ای از ماشین های نسل جدید برش در صنعت چوب به شمار می روند و دارای مدل ها و برندهای بیشماری می باشند. در این ماشین ها تنظیمات برش توسط اپراتور صورت می گیرد و بسته به این که دستگاه تمام اتومات باشد و یا دستی نیازمند تعداد خاصی اپراتور است. چنانچه این ماشین آلات به صورت دستی باشند و قسمت های مختلف آن توسط اپراتور باید تنظیم شود آنگاه این دستگاه جهت راندمان بالا حداقل به دو اپراتور نیازمند است.

دستگاه های برشی که در صنعت چوب جهت برش ورق های ام دی اف و لترون مورد استفاده قرار می گیرند باید دارای ویژگی های خاصی باشند تا عملیات برش به نحو احسن و بدون ایراد اجرا شود. این دستگاه ها باید دارای اره خط زن باشند، اره خط زن اره ای است که پیش از اره اصلی و در مسیر برش قرار می گیرد و یک شیار در سطح زیرین ورق ایجاد می کند ضخامت این شیار از ضخامت مربوط به تیغه اره اصلی بیشتر است و عمقی تا حدود 3 میلی متر نیز دارد.

هر کدام از این اره ها یعنی اره اصلی و اره خط زن دارای یک موتور هستند و قدرت موتور اصلی معمولا سه برابر قدرت موتور خط زن است.

ماشین آلات اره دورکن معمولا دارای دو نوع ریل می باشند: ریل ساچمه ای و ریل واگنی. انتخاب این ریل ها بستگی به نوع کار و مکانیسم طراحی دستگاه دارد، ریل های ساچمه ای معمولا از نظر حرکتی روان تر می باشند.

در بازار صنعت آرنیوس فروش انواع دستگاه اره دورکن ساچمه ای با برند و کیفیتی خاص و متفاوت صورت می گیرد. برای دریافت مشاوره با کارشناسان ما مکاتبه نمایید.

مطالعه کنید:
اره دورکن
کاربرد اره دورکن

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو