فروش اقساطی دستگاه سی ان سی cnc چوب

فروش اقساطی دستگاه سی ان سی cnc چوب
12/06/2016

فروش اقساطی دستگاه سی ان سی cnc چوب: آیا نیاز به خرید اقساطی و قسط بندی شده ماشین آلات سی ان سی برش چوب و ام دی اف دارید؟! بازار صنعت آرنیوس بهترین پیشنهادات و راهنمایی ها را در اختیار شما قرار می دهد.

یکی از حرفه ای ترین ماشین های مورد استفاده در صنعت چوب ماشین های سی ان سی فرز چوب می باشند، این دستگاه ها دارای قابلیت ها و کاربردهای فراوانی در صنعت چوب هستند و از ابزار های مختلفی جهت انجام کار استفاده می کنند و سیستم تعویض ابزار در این ماشین ها می تواند به صورت تمام اتومات صورت گیرد.

موتورهای حرکتی مورد استفاده در این دستگاه ها از دقت و قدرت مناسبی برخوردار هستند و می توانند حرکتی های خطی را به نحو احسن انجام دهند. میز این دستگاه ها می تواند به دو صورت ساده و مکنده ساخته شوند.

در ادامه می توانید برخی از کاربرد های دستگاه سی ان سی چوب آورده شده است:

  • – معمولا این ماشین ها دارای سه عملکرد حکاکی ( Engraving ) ، برش ( Cut ) ، منبت کاری می باشند.
  • – حوزه استفاده و کاربرد این دستگاه ها در این موارد است : برش ورقه های چوب و ام دی اف، ساخت قطعات کوچک و متوسط سیسمونی، ساخت قطعه های کوچک و متوسط دکوراسیون اداری و نمایشگاهی، ساخت انواع قاب تابلو از چوب، ساخت تابلو های منبت کاری و حکاکی شده با استفاده از چوب و ام دی اف.
  • – توسط دستگاه سی ان سی چوب می توان مواد غیر سخت از قبیل پلکسی، نئوپان، آلومینیوم و … را نیز ماشین کاری کرد.

دستگاه سی ان سی cnc چوب

خرید هر دستگاهی نیاز به اطلاعات فنی لازم دارد و در صورتی که از اطلاعات فنی مناسبی برخوردار نمی باشید لازم است که با کارشناسان این حوزه مشورت کنید تا خرید و انتخاب شما یک انتخاب خوب باشد. بازار صنعت آرنیوس مرکز فروش اقساطی دستگاه سی ان سی cnc چوب و ام دی اق بهترین ها را به شما معرفی می کند. شما می توانید با ما مکاتبه کنید و یا خدمات خود را ثبت کنید و همچنین از خدمات فروش دستگاه cnc چوب دست دوم و کارکرده نیز بهره مند شوید.

حتما مطالعه کنید:
صنعت چوب
کاربردها

نظرات کاربران

  • احمد غلامی 05/10/2017
  • رضا کاشفی 09/11/2017
  • امید اسدی 22/07/2018