فروشگاه و نمایندگی خرید فروش بال اسکرو thk
خرید فروش تجهیزات cnc

فروشگاه و نمایندگی خرید فروش بال اسکرو thk

فروشگاه و نمایندگی خرید فروش بال اسکرو thk: گروه آرنیوس ماشین  به عنوان وارد کننده و فروشنده انواع بال اسکرو‌ و لاینر های ژاپنی ، آلمانی و تایوانی با برند های معتبر نظیر IKO , THK , NSK , HIWIN  می باشد و مناسبت ترین و با کیفیت ترین قطعات یدکی را به همراه پشتیبانی مناسب در اختیار شما قرار می دهد.

در هنگام خرید بال اسکرو لازم است یکسری نکات فنی را رعایت کنید از جمله:

  • اولین مسئله ای که باید در نظر بگیرید مربوط به قطر بالسکرو است که دارای قطری متغییر بین 6 میلی متر تا 85 میلی متر می باشد.
  • دومین مسئله مربوط به گام بال اسکرو است که گام های معمولی که در بازار مورد استفاده قرار می گیرد شامل 5 میلی متر تا 10 میلی متر است که بیشترین مصرف و کارایی را دارند.
  • سومین مسئله مربوط به مارک بال اسکرو است که توصیه می کنیم در هنگام خرید مارکی را انتخاب نمایید که هم از نظر موجودی و هم از نظر خدمات از اعتبار لازم برخوردار باشد تا چنانچه به هر دلیل قطعه مورد نظر دچار خرابی شد شرکت ارائه کننده بتواند پشتیبانی لازم را به شما ارائه دهد.

فروش بال اسکرو  thk

همچنین لازم است که این نکته مهم را در نظر داشته باشید که هر شرکت تولید کننده بال اسکرو استاندارد های خودش را برای پیچ و مهره ی تولیدی اش دارد به عنوان مثال مهره های HIWIN برای پیچ های THK مناسب نیست و به هم نمی خورند لذا برای این منظور باید هر دو از یک مارک و از یک برند باشند تا به یکدیگر بخورند.

و نکته مهم و قابل توجه این است که میزان اختلاف قیمت در کل ریل و بال اسکرو در یک دستگاه CNC اگر از نوع چینی باشد و یا این که از مارک های ژاپنی و تایوانی همچون THK و HIWIN استفاده شده باشد در حد یک میلیون تومان می باشد که از همین رو در قبال قیمت 60 تا 150 میلیون تومانی برای یک دستگاه سی ان سی بسیار ناچیز است.

بازار صنعت آرنیوس فروشگاه و نمایندگی خرید فروش بال اسکرو  thk

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو