فروشگاه عرضه دستگاه لوله خم کن اتوماتیک
فروش دستگاه خم کن، پانچ، پرس برک

فروشگاه عرضه دستگاه لوله خم کن اتوماتیک

فروشگاه عرضه دستگاه لوله خم کن اتوماتیک: عرضه انواع دستگاه خم کن لوله و خدمات مربوط به این حوزه در فروشگاه بزرگ بازار صنعت آرنیوس صورت می گیرد.

دستگاه خم کن لوله اتوماتیک نوع پیشرفته و کاربردی دستگاه خم کن لوله به شمار می آید و می توانند بسیاری از پروسه های خم کاری را به سه صورت دستی، نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک اجرا کنند.

از این دستگاه مدل های بسیاری در صنعت موجود است و تولیدکنندگان بسیاری در حال ساخت این ماشین آلات می باشند که در اینجا به توضیح برخی از خصوصیاتی که در دستگاه های خم کن موجود در بازار است اشاره می کنیم:
دستگاه های خم کن در صنایع بسیاری مورد استفاده قرار می گیرد از جمله: صنایع ساختمان، ماشین سازی، کشتی سازی، خودرو سازی، صنایع نفت و پتروشیمی ، ساخت مخازن و … همان طور که مشاهده می کنید حوزه کاری استفاده از دستگاه خم کن لوله اتوماتیک cnc بسیار وسیع است.
برخی از ماشین آلات خم کاری این قابلیت را دارند که با واحدهای مختلفی ترکیب شوند و در نتیجه قابلیت ها و توانایی های آن ها افزایش یابد. برای نمونه انواع مختلف یونیت های پانچ برش PUNCHING، واحدهای جداسازی DIVIDING CUTTING ، یونیت های بارگزاری، LOADING UNLOADING یونیت های حکاکی IDENTIFICATION ، واحد های فرم دهی انتهای لوله END FORMING  ، واحد های اندازه گیری MEASURING TABLE SCANNER CMM و فیکسچر کنترلی و … که این ها بخشی از واحد های افزایشی هستند که می توانند با دستگاه خم کن لوله اتوماتیک cnc سی ان سی ترکیب شوند و بر قابلیت های آن اضافه کنند.
یکی دیگر از کاربردهای دستگاه های خم کن سی ان سی در تولید فریم صندلی اتومبیل و همچنین تولید لوله های مسی مورد استفاده در ژنراتور است که برای این منظور ماشین آلات خم کن سی ان سی cnc دو قلو می توانند مناسب باشند.

در فروشگاه عرضه دستگاه لوله خم کن اتوماتیک بازار صنعت آرنیوس می توانید مناسب ترین ها را خرید کنید، شما همچنین می توانید در این پایگاه نیاز ها و خدمات خود را ثبت نمایید.

◊ مطالعه کنید: کاربرد دستگاه خم کن

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو