فروشگاه عرضه دستگاه صفحه تراش دروازه ای
خرید فروش دستگاه صفحه تراش

فروشگاه عرضه دستگاه صفحه تراش دروازه ای

فروشگاه عرضه دستگاه صفحه تراش دروازه ای: ما می توانیم در این فروشگاه نیازهای شما در زمینه صفحه تراشی را به مناسب ترین شکل رفع نماییم.

قطعات به کار رفته در فرایند صفحه تراشی یا قطعات کوچک هستند و یا بزرگ که هر کدام از این موارد نیازمند نوع خاصی از دستگاه های صفحه تراشی می باشند، برای صفحه تراشی قطعات کوچک و متوسط می توان از دستگاه های صفحه تراشی معمولی استفاده کرد و از دستگاه صفحه تراش دروازه ای برای ماشین کاری قطعات بزرگ استفاده می شود.

دستگاه های صفحه تراش دارای ابعاد مختلفی هستند و اندازه یک دستگاه صفحه تراش بر اساس بزرگترین ابعاد قطعه کاری که می تواند ماشین کاری و براده برداری کند تعیین می شود که برای مثال یک دستگاه صفحه تراش 8 متری این قابلیت را دارد که قطعه کارهایی را با ابعاد 8 متر براده برداری کند.

در ماشین های صفحه تراش دروازه ای جهت مهار قطعه کار به جای استفاده از گیره یا support و تکیه گاه های بزرگ یا clamp از ابزارهایی به نام روبندها استفاده می شود.

یکی از مزیت های مهم صفحه تراشی نسبت به فرزکاری اینست که در این فرایند از ابزارهای تک لبه استفاده می گردد و این امکان وجود دارد که بتوان آن را به راحتی تیز نمود و همچنین از نظر اقتصادی، قیمت خرید ابزارهای مربوط به دستگاه صفحه تراش بسیار کمتر از تیغه فرزها است.

از نظر کیفیتی می توان گفت که کیفیت سطح ایجاد شده در فرایند صفحه تراشی زیاد خوب نیست و این مورد به دلیل ایجاد خطوط موازی است.

خرید هر دستگاه از جمله دستگاه های صفحه تراشی نیازمند دقت و توجه بسیاری است و لازم است تمام نکات فنی مربوط به این دستگاه ها را در هنگام خرید در نظر بگیریم. از طریق مکاتبه با فروشگاه عرضه دستگاه صفحه تراش دروازه ای در بازار صنعت آرنیوس می توانید اطلاعات دقیق تری را کسب نمایید و یا می توانید نیازها و خدمات خود را در این پایگاه ثبت کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو