فروشگاه عرضه دستگاه سنگ زنی تخت مغناطیس
خرید فروش دستگاه سنگ زنی

فروشگاه عرضه دستگاه سنگ زنی تخت مغناطیس

فروشگاه عرضه دستگاه سنگ زنی تخت مغناطیس: فروش انواع دستگاه سنگ تخت که از کیفیت و قابلیت بالایی برخوردار هستند در انواع برندها در این پایگاه صورت می گیرد.

دستگاه های سنگ زنی تخت یکی از انواع مدل های پرکاربرد ماشین آلات سنگ زنی هستند و در حوزه های خاصی مورد استفاده قرار می گیرند. دستگاه های سنگ زنی تخت خود نیز به چندین نوع تقسیم می شوند ومدل های مختلفی دارند.

دستگاه سنگ زنی تخت با اسپیندل عمودی و میز رفت و برگشت یکی از انواع دستگاه سنگ زنی تخت می باشد. از این مدل دستگاه برای اجرای پروسه های سنگ زنی سنگین در خطوط تولیدی استفاده می شود. یکی از معایب استفاده از این نوع دستگاه این است که سطح قطعات به خوبی پرداخت نمی شود و علت آن این است که عملیات براده برداری توسط سطح قاعده سنگ صورت می گیرد. و مزیت استفاده از این دستگاه در این است که به دلیل اینکه سطح تماس بین سنگ و قطعه کار میز در این روش زیاد است لذا سرعت و میزان توان براده برداری در هنگام استفاده از این مدل دستگاه سنگ زنی تخت نسبت به استفاده از سایر مدل های دستگاه های سنگ زنی تخت بیشتر می باشد.

از دیگر مدل های دستگاه های سنگ زنی تخت دستگاه سنگ تخت به همراه اسپیندل عمودی و میز گردان است که در این مدل از دستگاه های سنگ زنی سنگ سنباده بر روی یک اسپیندل عمودی نسب می شود و عملیات بار دادن سنگ بر روی قطعه کار مورد نظر به وسیله حرکت عمودی اسپیندل به سمت پایین کنترل می گردد.

بازار صنعت آرنیوس فروشگاه عرضه دستگاه سنگ زنی تخت مغناطیس در مدل ها و سری های مختلف است که با توجه به نیاز می توانید مناسب ترین مدل آن را انتخاب نمایید برای این منظور با متخصصان ما مکاتبه کنید.

◊ مشاهده کنید: کاربرد دستگاه سنگ زنی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو