خرید فروش اره دورکن و پانل بر

فروشگاه عرضه دستگاه اره دورکن ام دی اف

فروشگاه عرضه دستگاه اره دورکن ام دی اف :فروشگاه های عرضه ماشین آلات صنعتی چوب و MDF در بازار صنعت آرنیوس زیر نظر کارشناسان خبره نمونه های مناسب ماشین آلات را به شما معرفی می کنند.

با مروری بر ماشین آلات به کار رفته در صنعت برش چوب مشاهده خواهیم کرد که انواع مختلفی از این دستگاه ها در صنعت چوب می باشند که هر کدام برای عملکرد خاصی مورد استفاده قرار می گیرند. یکی از این ماشین آلات برش، دستگاه اره برش دورکن است. که در این جا برخی از خصوصیات این دستگاه را بررسی می کنیم، خصوصیات و ویژگی هایی که بر قیمت و کیفیت دستگاه موثر می باشد.

اکثر دستگاه های صنعت چوب دارای هود هستند و استفاده از این سیستم به علت تولید بالای گرد و غبار ناشی از برش چوب است. لازم است که دستگاه مورد نظر شما نیز از این ویژگی بهره مند باشد. میزان گرد و غبار تولید شده در حین کار ارتباط مستقیم با حجم کاری ما دارد.
اسکلت و بدنه دستگاه در استحکام و مقاومت آن بسیار موثر است لذا در ساخت دستگاه اره دورکن باید پروفیل های مناسبی به کار رفته باشد.
ماشین آلات اره دورکن دارای پارامتری به نام ارتفاع برش می باشد که در برگه مشخصات دستگاه معمولا ارتفاع  برش در دو زاویه 90 و 45 درجه به عنوان مشخصات برش دستگاه بیان می شود. این دو پارامتر در انتخاب دستگاه بسیار حائز اهمیت هستند.
دستگاه های اره دورکن عموما دارای دو نوع اره هستند 1- اره اصلی  2- اره خط زن. هر کدام از این اره ها دارای یک موتور می باشند. در برگه مشخصات دستگاه میزان توان این موتور ها و همچنین خصوصیت های مربوط به این اره ها بیان می شود، ویژگی هایی از قبیل سرعت اره، قطر اره، قدرت موتور که لازم است به این پارامتر ها دقت کافی داشته باشیم.

بازار صنعت آرنیوس فروشگاه عرضه دستگاه اره دورکن ام دی اف برترین برنده ها را جهت فروش عرضه می کند با ما مکاتبه نمایید و یا نیازهای خود را ثبت کنید.

مطالعه کنید:
اره دورکن
کاربرد اره دورکن

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو