فروشگاه عرضه انواع انرژی گاید JFLO cks MMG CPS
خرید فروش تجهیزات cnc

فروشگاه عرضه انواع انرژی گاید JFLO cks MMG CPS

فروشگاه عرضه انواع انرژی گاید JFLO cks MMG CPS: بازار صنعت آرنیوس فروشگاه عرضه انواع انرژی چین یا انرژی گاید در برندها و مارک های مختلف که سعی در ارائه مناسب ترین خدمات را دارد.

به منظور حفاظت کابل ها در برابر خم شدن و یا باز شوندگی که به علت حرکت محورها در ماشین آلات cnc است از انرژی گاید استفاده می کنیم. انرژی گاید ها دارای جنسی نرم هستند که این مسئله باعث عدم آسیب به کابل ها می شود و از قطع شدن آن ها جلوگیری می کند.

طول محافظ کابلی که باید مورد استفاده قرار داد برابر است با نصب طول حرکت + طول کمان نیم دایره خم است. به عنوان مثال جهت حرکت 4 متر به میزان 2.5 متر انرژی گاید کافی است.

انرژی گاید JFLO cks MMG CPS

علاوه بر این موارد میزان شعاع خمش انرژی چین یا انرژی گاید بسیار مهم می باشد و لازم است که انرژی چین به گونه ای انتخاب گردد که سیم ها بر روی یکدیگر قرار نگیرند.

در هنگام قرار دادن کابل ها در داخل انرژی گاید لازم است که کابل های انکودر و دیتا از یکدیگر فاصله داشته باشند و می توان بین این کابل ها، کابل های میکروسوئیچ را قرار داد.

بر اساس نوع انرژی چین یا انرژی گاید و نوع کاربردی که شما از آن می خواهید می توان نمونه ها و همچنین قیمت های متنوعی را برای این قطعات پیشنهاد داد. که برای این منظور می توانید با ما همراه باشید.

بازار صنعت آرنیوس فروشگاه عرضه انواع انرژی انرژی گاید JFLO cks MMG CPS در مدل ها و جهت کاربرد های مختلف

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو