عرضه فروش انواع دستگاه نورد لوله پروفیل
خرید فروش نورد رول کن

عرضه فروش انواع دستگاه نورد لوله پروفیل

عرضه فروش انواع دستگاه نورد لوله پروفیل: یکی از موارد استفاده از دستگاه های نورد در ماشینکاری و شکل دهی قطعات لوله و پروفیل است که برای این منظور دستگاه ها و ماشین آلات مختلف و با برندهای گوناگونی در بازار است که شما می توانید برای تهیه آنها با مشاوران ما مکاتبه نمایید.

ماشین کاری و شکل دهی قطعات فلزی با استفاده از نورد به منظور تغییر شکل در فرم شمش یا ورق  ها است و عموما محصول نهایی حاصل از نورد کاری تولید انواع ورق و یا میلگرد است. پس از انجام عملیات شکل دهی، محصول حاصل از نورد کاری با استفاده از دستگاه هایی همچون ماشین آلات برشی از قبیل قیچی، اره به اندازه طول مورد نظر برشکاری می شوند و سپس طی یک فرایند تکمیلی و کنترل، بسته بندی شده و به سمت انبار حمل می گردند.

امروزه دستگاه های نوردکاری استفاده و کاربرد فراوانی در صنایع مختلف دارند و به منظور شکل دهی یا گرم کاری و سردکاری بسیار از فلزها و آلیاژ ها در اندازه ها و ابعاد گوناگون مورد استفاده قرار می گیرند.

دستگاه نورد لوله پروفیل

نورد کاری نیز از نظر دمای عملیات کاری به دو دسته تقسیم می شود: 1- نورد سرد و دیگری نورد گرم
که در نورد گرم توانایی شکل دهی بسیار بالا است و در این نوع نورد میزان نیروی لازم جهت انجام شکل دهی کم می باشد و پس از نورد گرم معمولا نورد سرد انجام می شود که باعث می شود یک سطح مطلوب صورت می گیرد و نورد سرد به عنوان تغییر شکل نهایی به حساب می آید.

بازار صنعت آرنیوس مرکزی جهت عرضه فروش انواع دستگاه نورد لوله پروفیل که انواع دستگاه ها با برندهای مطرح و با کارایی بالا را به شما عرضه می کند که جهت دریافت اطلاعات بیشتر می توانید از بخش فروشگاه بازدید نمایید و یا با مشاوران ما مکاتبه نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو