عرضه سی ان سی فرز سنتر عمودی VMC
خرید فروش دستگاه cnc فرز

عرضه سی ان سی فرز سنتر عمودی VMC

عرضه سی ان سی فرز سنتر عمودی VMC : عرضه ی انواع ماشین های سی ان سی فرز سنتر عمودی مدل VMC در بازار صنعت ایران امکان پذیر است.

گستره ی وسیعی از این ماشین ها در صنعت در حال ساخته شدن است که هر کدام ویژگی های منحصر به فرد خود را دارد که در این جا یک نمونه از این ماشین ها را شرح می دهیم:

VMC – 1000L : این ماشین ها محصول مشترکی از ایران و تایوان هستند و متخصصانی از هر دو کشور در ساخت این ماشین همکاری داشته اند و از آنجا که یکی از چشم اندازه های تولید ماشین ها، صادرات آن هاست ، از همین رو از متخصصان یکی از شرکت های معتبر آلمانی نیز مشاوره هایی در زمینه ساخت سی ان سی فرز سنتر گرفته شده است.

یکی از نکات بسیار برجسته که در مورد ماشین سی ان سی فرز سنتر VMC – 1000L می توان اشاره کرد بدنه آن است، نکاتی در طراحی مربوط به ستون این ماشین در نظر گرفته شده از جمله این که جهت افزایش صلبیت بیشتر و در عین حال عدم افزایش قابل توجه در وزن ماشین، از یک مقطع بزرگ تقویتی در سمت چپ ستون استفاده شده است.

در تیپ های مربوط به نوع ایرانی مکانیزم تعویض ابزار از نوع چتری است ولی در تیپ های مربوط به آسیای شرقی سیستم تعویض ابزار از نوع بازویی می باشد.

در این ماشین ها می توان به دلخواه برخی از تجهیزات را به صورت انتخابی به دستگاه اضافه کرد که این موارد به شرح زیر هستند:

تعویض خودکار ابزار از نوع بازویی – سیستم خنک کننده اسپیندل – اسپیندل از نوع تسمه ای با 12000 – 10 rpm – سیستم براده کش ازنوع نقاله ای – محور چهارم

قابل ذکر است در این ماشین ها در صورتی که از اسپیندل های بالاتر از 8000 rpm استفاده کنید، باید حتما سیستم خنک کننده را برای اسپیندل در نظر بگیرید.

شما نیز در صورتی که تصمیم به خرید ماشین های سی ان سی فرز سنتر عمودی VMC را دارید می توانید با ما تماس بگیرید و یا نیاز خود را در این بازار ثبت کنید.

| عرضه سی ان سی فرز سنتر عمودی VMC |

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو