عرضه دستگاه سنگ زنی سنترلس نو و دست دوم
خرید فروش دستگاه سنگ زنی

عرضه دستگاه سنگ زنی سنترلس نو و دست دوم

عرضه دستگاه سنگ زنی سنترلس نو و دست دوم: انواع دستگاه های سنگ زن بدون مرغک با قابل اطمینان بالا را می توانید از ما درخواست کنید.

دستگاه سنگ زنی دست دوم در صورتی که از ساختمان فنی مناسبی برخوردار باشند می توانند همانند دستگاه های نو نیازهای شما را پاسخ دهند. از این سری از دستگاه ها عموما برای پروسه های سری کاری و یا تولید در حجم انبود استفاده می گردد.

ماشین آلات سنگ گردسائی بدون مرغک با نام دستگاه سنگ زنی سنترلس معرفی می شود، در طی انجام فرایند سنگ زنی بدون مرغک، قطعه کار مورد نظر را، بر روی تیغه راهنمای قرار گرفته، در فضای بین دو سنگ نصب می کنند که در این فرایند سنگ بزرگتر عملیات سایش اصلی را انجام می دهد و سنگ کوچک تر عهده دار عملیات باردهی است.

همان طور که بیان شد از دستگاه گردسائی بیشتر در فرایند های سری کاری استفاده می شود، بنابراین لازم است که پس از اینکه تمام قطعه های مشابه یک بار سنگ زده شدند، مجدد دستگاه را تنظیم کنیم و سپس قطعه کارها برای مرتبه دوم تغذیه و باردهی شوند بدین ترتیب پس از چندین بار اجرای عملیات سنگ زنی می توانیم به صافی و دقت مورد نظر در عملیات سنگ زنی برسیم.

همچنین قابل ذکر است که دستگاه سنگ زنی بدون مرغک را می توان برای اجرای عملیات سایش داخلی نیز به کار برد در چنین کاربردهایی لازم است که در حین انجام فرایند سنگ زنی غلتک هایی را که مماس با سطح خارج کار هستند ، وظیفه نگه داری قطعه کار را بر عهده بگیرند، در مجموع باردهی در این نوع سیستم سنگ زنی بسیار سهل می باشد.

عرضه دستگاه سنگ زنی سنترلس نو و دست دوم با کیفیت ها و قابلیت های مختلف را از کارشناسان بازار صنعت آرنیوس درخواست کنید شما همچنین می توانید نیازها و خدمات خود را در این پایگاه ثبت نمایید.

◊ مشاهده کنید: کاربرد دستگاه سنگ زنی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو