عرضه دستگاه خاموت زن تمام اتوماتیک میلگرد
فروش دستگاه خم کن، پانچ، پرس برک

عرضه دستگاه خاموت زن تمام اتوماتیک میلگرد

عرضه دستگاه خاموت زن تمام اتوماتیک میلگرد: استفاده از میلگرد در صنایع ساختمانی رو به گسترش است و نیاز به دستگاهی است که این میلگردها را فرم دهی کند.

دستگاه های خاموت زن در دو مدل ساده و تمام اتوماتیک تقسیم بندی می شوند و منظور از مدل های اتوماتیک دستگاه هایی هستند که از سیستم سی ان سی برخوردار می باشند و تمام فرایند خاموت زنی را به طور خودکار اجرا می کنند، این دستگاه ها تمام پروسه خاموت زنی را از مرحله کشش میلگرد تا مرحله خاموت زنی را به طور کامل اجرا می کنند و در واقع  نقش اپراتور در انجام فرایند کاری به صفر می رسد و صرفا تنها نقش ناظر را بر عهده دارد.

دستگاه های خاموت زن معمولی به دو نوع دستی و برقی تقسیم بندی می شوند، در ماشین آلات دستی تمام فرایند ساخت خاموت توسط اپراتور صورت می گیرد. دستگاه های خاموت زن برقی نیز خود به دو نوع سه فاز و تک فاز تقسیم بندی می گردند.

مزیتی که دستگاه های خاموت زن اتوماتیک نسبت به دستگاه های غیر اتوماتیک دارند این است که در این دستگاه ها میزان خطای انسانی به حداقل مقدار خود می رسد و همچنین در دستگاه خاموت زن اتوماتیک مقدار دور ریز نسبت به دستگاه خاموت زن دستی بسیار کم تر می شود که این دو عامل در میزان بهره وری اقتصادی بسیار موثر و تاثیر گذار می باشند.

استفاده از میلگرد و همچنین بتن در پروژه های مربوط به ساختمان سازی و صنایع زیر ساختی بیش از پیش گسترش یافته و همچنین از نظر ابعادی این پروژه ها بسیار وسیع شده اند لذا نیاز به دستگاه های خاموت زن میلگرد که روند کار ساخت و ساز را سرعت ببخشند بیشتر از گذشته حس می شود.

عرضه دستگاه خاموت زن تمام اتوماتیک میلگرد بخشی از خدمات بازار صنعت آرنیوس است که شما می توانید از طریق مکاتبه با ما این خدمات را دریافت نمایید و یا می توانید نیازها و خدمات خود را در این پایگاه ثبت کنید.

◊ مطالعه کنید: کاربرد دستگاه خاموت زن

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو