عرضه بهترین cnc منبت 8 کله روتاری
خرید فروش دستگاه منبت چند کله

عرضه بهترین cnc منبت 8 کله روتاری

عرضه بهترین cnc منبت 8 کله روتاری : بهترین نمونه های مربوط به دستگاه سی ان سی منبت 8 کله روتاری را جهت منبت کاری و حکاکی به شما معرفی و عرضه می کنیم.

دستگاه cnc منبت 8 کله یکی از دستگاه های پر کاربرد در صنعت چوب و در زمینه منبت کاری می باشند به طوری که با این دستگاه می توان بسیاری از محصولات چوبی زیبا و زینتی را تولید و منبت کاری کرد، مواردی از قبیل ساخت و منبت کاری قطعات به کار رفته در مبلمان، پایه ها، دسته ها، تاج، میز و صندلی و ساخت قاب انواع تابلو، قاب اینه، کنسول و … . دستگاه cnc منبت در مدل های 1،4،6،8،10،12 کله در صنعت موجود می باشند اما در این میان نوع 8 کله آن بیشترین کاربرد و فروش را دارد.

دستگاه های cnc منبت 8 کله می توانند از نوع روتاری نیز باشند منظور از روتاری مجهز بودن این دستگاه ها به سیستم چرخنده است، برخورداری این ماشین آلات از سیستم چرخنده یا روتاری باعث می شود که به راحتی بتوان بر روی قطعه کارهای دوار از قبیل پایه مبل عملیات منبت کاری را انجام داد.

ذکر این نکته لازم است که با استفاده از دستگاه سی ان سی منبت 8 کله نمی توان بر روی ورق های ام دی اف فرایند منبت کاری را انجام داد چرا که ورق های ام دی اف غالبا بزرگ می باشند و در کارهایی مانند کابینت مورد استفاده قرار می گیرند لذا با توجه به فضای محدود موجود در بین اسپیندل ها امکان ماشین کاری بر روی این قطعات وجود ندارد، لذا بر همین اساس می توان گفت که دستگاه سی ان سی منبت 8 کله روتاری و تک کله برای کاربرد های متفاوتی به کار می روند.

در بازار صنعت آرنیوس خدمات عرضه بهترین cnc منبت 8 کله روتاری به صنعتگران فعال در حوزه چوب ارائه می شود، شما نیز برای دریافت مشاوره می توانید با متخصصین ما تماس گرفته و یا نیازهای خود را در این مرکز ثبت کنید.

اطلاعات بیشتر: کاربرد cnc منبت چند کله

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو