عرضه انواع دستگاه پرس برک cnc با کیفیت
فروش دستگاه خم کن، پانچ، پرس برک

عرضه انواع دستگاه پرس برک cnc با کیفیت

عرضه انواع دستگاه پرس برک cnc با کیفیت: دستگاه پرس برک ایده ال ترین وسیله برای خم کاری های دقیق می باشد، که جهت تهیه این دستگاه می توانید همراه ما باشید.

ماشین آلات پرس برک cnc سی ان سی دارای آپشن های بسیاری مهم و کاربردی هستند که در کارکرد و عملکرد دستگاه خم کاری بسیار موثر می باشد.
یکی از آپشن های کاربردی دستگاه های پرس برک سی ان سی، سیستم Crowning است. در ماشین آلات پرس برک دو جک در طرفین دستگاه وجود دارد و در هنگام خمکاری بر روی ورق نیروی وارد شده به طرف ورق بیشتر از وسط ورق است که این مسئله باعث می شود ورق های فلزی در قسمت وسط و میانی دچار انحنا شوند که در اصطلاح بازاری و یا عامیانه به این پدیده گرده ماهی گفته می شود. اما با استفاده از سیستم و مکانیزم Crowning می توان این معضل را برطرف نمود این مکانیزم را در دو مدل سی ان سی cnc و دستی می توان نصب کرد. نحوه عملکرد این مکانیسم بدین صورت است که در این روش ماتریس را به قطعات کوچکتری تقسیم می کنند به طوری که قابلیت حرکت به سمت بالا و پایین را خواهند داشت و دیگری نیازی به استفاده از لاتون ندارند.

هر دستگاه پرس برک cnc سی ان سی دارای آپشن ها و خصوصیات منحصر به فردی است که می تواند قابلیت ها و توانایی هایی را در اختیار ما قرار دهد، این آپشن ها بر روی قیمت دستگاه نیز تاثیر گذار می باشند و همچنین در دقت و سرعت انجام کار نیز موثر واقع می شوند.

در بازار صنعت آرنیوس مشاوران و متخصصانی در حوزه های مختلف گرد هم آمده اند تا بتوانند بهترین راه کارها و مناسب ترین دستگاه ها را به شما معرفی کنند در این پایگاه عرضه انواع دستگاه پرس برک cnc با کیفیت صورت می گیرد.

◊ مطالعه کنید: کاربرد دستگاه پرس برک

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو