صادرات انواع دستگاه برش پلاسما سرعت بالا
خرید فروش دستگاه برش پلاسما

صادرات انواع دستگاه برش پلاسما سرعت بالا

صادرات انواع دستگاه برش پلاسما سرعت بالا: سرعت و کارایی مناسب یکی از پارامترهای مهم دستگاه cnc برش پلاسما می باشد که در هنگام خرید باید به آن دقت کافی داشت.

دستگاه های برش پلاسما هر کدام دارای سرعت های متفاوتی هستند که این سرعت بستگی به انتخاب تجهیزات به کار رفته در ساختار دستگاه برش پلاسما و همچنین طراحی آن دارد و مشاهده می کنیم که سازندگان دستگاه های برش پلاسما هر کدام سرعت های متفاوتی را برای دستگاه های خود اعلام می کنند.

سرعت و دقت در اجرای کار به عنوان یکی از پارامترهای مهم و اساسی در بازده ای و سود اقتصادی به شمار می رود. برخی از ویژگی هایی که در ماشین آلات برش پلاسما cnc با سرعت بالا مشاهده می شود بدین شرح است:

  • سرعت برش کاری این دستگاه ها بسیار متفاوت است و معمولا دستگاه های برش پلاسما در رنج سرعت 8 متر بر دقیقه، 4.5 متر بر دقیقه، 10 متر بر دقیقه، 15 متر بر دقیقه و … را می توان در بازار مشاهده کرد.
  • برش کاری بسیار سریع و بدون کاهش سرعت در لبه ها و همچنین زاویه ها همراه با حفظ کیفیت برش یکی دیگر از مشخصه های دستگاه های برش پلاسمای سرعت بالا است.
  • محورهای X و Y دارای سیستم های حرکتی مخصوص به خود هستند برای مثال در برخی از دستگاه ها محور X را به عنوان حرکت پل اصلی در نظر می گیرند که حرکت آن توسط دو سروو موتور با استفاده از سیستم دنده شانه ای و یا سیستم Rack-Pinion صورت می گیرد و همچنین محور Y که حرکت کلگی بر روی آن می باشد.
  • در برخی از دستگاه ها امکان اضافه کردن ژنراتور کمکی و در نتیجه افزایش ظرفیت برشکاری وجود دارد.

بازار صنعت آرنیوس مرکز صادرات انواع دستگاه برش پلاسما سرعت بالا با خدماتی متفاوت است، شما همچنین این امکان را دارید که نیازها و خدمات خود را در این پایگاه ثبت کنید.

دستگاه برش پلاسما سرعت بالا

یکی از حالت های ماده پلاسما نام دارد. در تعریف ساده، اگر دمای یک ماده جامد را به ‌اندازه کافی بالا ببریم، ذوب شده و تبدیل به مایع می شود. اگر مایع را حرارت دهیم، بخار شده و تبدیل به گاز می‌شود؛ پلاسما حالت بعدی این مواد است، به این معنی که چنان چه گاز را به‌ میزان کافی حرارت دهیم، تبدیل به پلاسما می شود.

دستگاه برش پلاسما سرعت بالا

در انواع دستگاه برش پلاسما از پلاسما برای انجام برش و جوشکاری استفاده می شود. دستگاه برش پلاسما قابلیت انجام عملیات بر روی هر نوع فلز  نظیر فولاد نرم، فولاد ضد زنگ، آلومینیوم و . . .  را دارد. روش برش پلاسما، منجر به دقت بیشتر در نقاط جوش یا برش شده و کیفیت کار نهایی را افزایش می دهد. این دستگاه ها در ایجاد اتصالات محکم، بسیار خوب عمل می کنند. همچنین دستگاه های برش پلاسما دارای کیفیت خوبی هستند و از امکانات کاربردی برخوردارند. از این دستگاه ها در ساخت اتومبیل، سوله سازی و ساخت قالب استفاده می شود.

خرید انواع دستگاه برش پلاسما

چنان چه قصد خرید انواع دستگاه برش پلاسما را دارید، باید بدانید که دستگاه هایی که در مصارف صنعتی به کار می روند با دستگاه های خانگی و کوچک متفاوت هستند. به همین دلیل باید ابتدا از آموزش مناسب بهره گرفته و بدون اطلاعات کافی خرید نکنید؛، خرید دستگاه برش پلاسما به اشتباه و بدون آگاهی، در درازمدت موجب هزینه برای شما خواهد شد.

امروزه انواع دستگاه های برش پلاسما برای کاربردهای گوناگون تولید و به بازار عرضه می شوند. دستگاه های کوچک برش پلاسما از قابلیت حمل آسان برخوردار هستند و این فرصت را برای بسیاری از صنعتگران فراهم می کنند که از آن به آسانی استفاده کنند. کاربردهای انواع این دستگاه ها به حدی متنوع می باشد که می تواند شما را متعجب کند. اگرچه دستگاه های برش پلاسما در بیشتر صنایع کاربرد دارند، اما زمینه های بهره وری این دستگاه ها گسترده تر از این است.

از این دستگاه ها می توان در شرکت های صنعتی مهم و بزرگ تا کارگاه های کوچک و مصارف خانگی استفاده کرد. نوع دستگاهی که انتخاب می کنید، با توجه به نیازهای مختلف هر کسب و کار، متفاوت است. پیش از به کار گرفتن انواع دستگاه برش پلاسما، باید بدانید که نیاز به چه نوع برش پلاسمایی دارید. در واقع انتخاب نوع دستگاه برش پلاسما، بستگی به کاربردی دارد که از این دستگاه ها انتظار دارید. همچنین موارد دیگری نظیر قابل حمل بودن دستگاه، برند آن و امکانات خاص دستگاه برش پلاسما را در نظر بگیرید.

مزایای استفاده از انواع دستگاه برش پلاسما

از برش پلاسما می توان بر روی انواع فلزات استفاده کرد. همچنین این نوع برش نیازی به صرف زمان بسیار ندارد و یک روش پر سرعت و مقرون به صرفه محسوب می شود. این دستگاه ها گرمای کمی تولید کرده و دارای دقت و کیفیت بالایی می باشند.

بازار صنعت آرنیوس به عنوان مرکز صادرات انواع دستگاه برش پلاسما سرعت بالا، آماده ارائه خدمت به شما عزیزان می باشد.

◊ مشاهده کنید: کاربرد دستگاه پلاسما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو