صادرات انواع دستگاه برش پلاسما سرعت بالا

صادرات انواع دستگاه برش پلاسما سرعت بالا
06/07/2016

صادرات انواع دستگاه برش پلاسما سرعت بالا: سرعت و کارایی مناسب یکی از پارامترهای مهم دستگاه برش پلاسما می باشد که در هنگام خرید باید به آن دقت کافی داشت.

دستگاه های برش پلاسما هر کدام دارای سرعت های متفاوتی هستند که این سرعت بستگی به انتخاب تجهیزات به کار رفته در ساختار دستگاه برش پلاسما و همچنین طراحی آن دارد و مشاهده می کنیم که سازندگان دستگاه های برش پلاسما هر کدام سرعت های متفاوتی را برای دستگاه های خود اعلام می کنند.

سرعت و دقت در اجرای کار به عنوان یکی از پارامترهای مهم و اساسی در بازده ای و سود اقتصادی به شمار می رود. برخی از ویژگی هایی که در ماشین آلات برش پلاسما cnc با سرعت بالا مشاهده می شود بدین شرح است:
سرعت برش کاری این دستگاه ها بسیار متفاوت است و معمولا دستگاه های برش پلاسما در رنج سرعت 8 متر بر دقیقه، 4.5 متر بر دقیقه، 10 متر بر دقیقه، 15 متر بر دقیقه و … را می توان در بازار مشاهده کرد.
برش کاری بسیار سریع و بدون کاهش سرعت در لبه ها و همچنین زاویه ها همراه با حفظ کیفیت برش یکی دیگر از مشخصه های دستگاه های برش پلاسمای سرعت بالا است.
محورهای X و Y دارای سیستم های حرکتی مخصوص به خود هستند برای مثال در برخی از دستگاه ها محور X را به عنوان حرکت پل اصلی در نظر می گیرند که حرکت آن توسط دو سروو موتور با استفاده از سیستم دنده شانه ای و یا سیستم Rack-Pinion صورت می گیرد و همچنین محور Y که حرکت کلگی بر روی آن می باشد.
در برخی از دستگاه ها امکان اضافه کردن ژنراتور کمکی و در نتیجه افزایش ظرفیت برشکاری وجود دارد.

بازار صنعت آرنیوس مرکز صادرات انواع دستگاه برش پلاسما سرعت بالا با خدماتی متفاوت است، شما همچنین این امکان را دارید که نیازها و خدمات خود را در این پایگاه ثبت کنید.

◊ مشاهده کنید: کاربرد دستگاه پلاسما

نظرات کاربران