دستگاه و ماشین های برش

سایر ماشین ها و دستگاه های برش

سایر ماشین ها و  دستگاه های برش : بسیار اتفاق می افتد که نیاز به برخی انجام برخی کارهای برش کاری در مناطقی است که هر دستگاهی را نمی توان در انجا استفاده کرد برای مثال در کشتی و یا برخی نقاط خاص در کارخانه ها که برای این موارد معمولا از دستگاه های برش قابل حمل استفاده می شود. این دستگاه های برش مورد استفاده معمولا از نوع واترجت و یا پلاسما هستند و برخی از این ماشین ها دیگر دارای میز کار نمی باشند و فقط پمپ، منبع تغذیه و نازل های خروجی را به همراه دارند.

مدل Mobile JetMachining محصول شرکت OMAX

دستگاه برش قابل حمل و نقل

transportable cutting machine / Mobile JetMachining

سری Mobile JetMachining® طراحی  و ساخته شده توسط شرکت OMAX است با طراحی این ماشین بسیاری از نیازها و الزامات شرکت های بزرگ از قبیل صنایع کشتی سازی، صنایع فولاد، میدان های نفتی و بسیاری از صنایع دیگر که نیاز به حمل نقل راحت دستگاه های برش را داشتند شرکت OMAX توانست حل کند.

 مدل SBZ 630 محصول شرکت Elumatec

دستگاه سنتر و برش برای پروفیل های آلومینیومی

Cutting and machining center for aluminum profiles / SBZ 630

نمونه ای دیگر از ماشین های ماژولار دستگاه سری SBZ 630 از محصولات شرکت Elumatec می باشد، این دستگاه برای کاربردهایی که نیاز به دقت بالایی است بسیار مفید می باشد و از این دستگاه در برش پروفیل های آلمینیومی استفاده می شود و در این زمینه عملکرد مطلوبی را از خود نشان می دهد.

 مدل MultiJet series محصول شرکت Calder

دستگاه برش قابل حمل – پرتابل

Portable cutting machine /  MultiJet series

نمونه ای دیگر از ماشین های برش قابل حمل سری MultiJet از محصولات شرکت Calder می باشد که کاربرد های خاص خود در صنت را دارد، از این ماشین می توان در صنایعی همچون : تصفیه خانه ها، کارخانه های پتروشیمی، تاسیسات هسته ای و … استفاده کرد. علاوه بر این این ماشین ها در ساخت و ساز های عمرانی نیز نقش خوبی را ایفا می کنند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو