سایت فروش سی ان سی منبت 8 کله
خرید فروش دستگاه منبت چند کله

سایت فروش سی ان سی منبت 8 کله

سایت فروش سی ان سی منبت 8 کله: در سایت بازار صنعت آرنیوس بهترین نمونه های مختلف دستگاه cnc منبت 8 کله  جهت استفاده در صنایع چوب و منبت کاری عرضه می شود.

ماشین آلات cnc منبت 8 کله دستگاه هایی هستند که توانایی منبت کاری بر روی 8 قطعه را به صورت همزمان دارند، علت ساخت این دستگاه ها این است که منبت کاری یک قطعه به تنهایی بسیار زمان بر است در حالی که با یک دستگاه سی ان سی منبت 8 کله با سرعتی 8 برابر می توان سرعت تولید را بالا برد و قطعاتی کاملا همسان و هم شکل تولید کرد.

نکته مهم در مورد این دستگاه ها این است که از ماشین آلات cnc منبت 8 کله جهت منبت کاری و انجام تراش بر روی ورق های ام دی اف نمی توان استفاده کرد چرا که فضای کاری هر اسپیندل در دستگاه های 8 کله حدودا مقداری برابر 35*120 سانتی متر دارد که با یک حساب کوچک می توان متوجه شد که این ابعاد و این فضا برای قطعات بزرگ ام دی اف mdf که عموما در سازه های مربوط به نمایشگاه ها و کابینت ها به کار می روند اصلا مناسب نیست و بدین ترتیب می توان بدین صورت جمع بندی کرد که هر یک از دستگاه های منبت 8 کله و دستگاه منبت یک کله برای کار بر روی قطعه های خاصی طراحی شده اند.

موارد استفاده و کاربرد دستگاه سی ان سی منبت 8 کله بسیار وسیع و گسترده است، از این دستگاه در اموری همچون ساخت قطعات منبت کاری شده مبلمان مانند پایه ها، دسته ها، تاج و در ساخت انواع قاب های عکس، قاب های نقاشی، قاب های تابلو فرش و در ساخت بسیاری از تجهیزات تزئینی منازل و اداره جات استفاده می شود. البته این موارد بخشی از کاربرد گسترده ی دستگاه سی ان سی منبت 8 کله می باشد.

شما نیز در این سایت فروش سی ان سی منبت 8 کله می توانید بهترین و مناسب ترین نمونه های مختلف دستگاه سی ان سی منبت 8 کله را جهت خرید مشاهده کنید، همچنین می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید و یا نیاز ها و خدمات خود را در این پایگاه ثبت کنید.

بیشتر: صنعت cnc حکاکی چند کله

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو