سایت فروش دستگاه بورینگ تراش سی ان سی
خرید فروش دستگاه بورینگ

سایت فروش دستگاه بورینگ تراش سی ان سی

سایت فروش دستگاه بورینگ تراش سی ان سی: بازار صنعت آرنیوس مرکزی جهت معرفی انواع مختلف دستگاه های بورینگ cnc مشاوره های مناسب جهت خرید را به شما ارائه می دهد.

♦ موتور اسپیندل به عنوان یکی از پارامترهای مهم در دستگاه بورینگ سی ان سی است و باید به مشخصه های مربوط به اسپیندل به کار رفته در این دستگاه به خوبی دقت نمایید.

 هر دستگاه صنعتی دارای یک سری پارامترهای فنی است که مقدار هریک از این پارامترها نشان از قدرت و دقت و همچنین کیفیت دستگاه دارد که لازم است آن ها را به دقت مورد بررسی قرار دهیم.

 هر دستگاه بورینگ سی ان سی cnc به منظور اجرای فرایند کنترلی دارای یک سیستم کنترل است و برندهای مختلفی از این کنترلرها در بازار موجود هستند که لازم است کنترلر یکی از برندهای مطرح بازار باشد تا بتواند کارایی مفیدی را در اختیار شما قرار دهد.

 علاوه بر این موضوع لازم است ابعاد حرکتی تمام محورها را در نظر بگیریم که برای مثال این ابعاد حرکتی در یک دستگاه نمونه دارای این مقادیر است: X:12000mm و Y:4000mm و Z:1500mm

♦ دستگاه بورینگ تراش سی ان سی cnc دارای دو میز ثابت و میز روتاری است که هر کدام ابعاد خاصی را دارند و توانایی تحمل وزن خاصی را نیز دارا هستند.

تعداد ابزارهای به کار رفته در این دستگاه ها متفاوت است و همچنین دارای سیستم مکانیکی متفاوتی نیز می باشندمثلا می توانند دارای سیستم تعویض خودکار ابزار برای 60 نوع ابزار متفاوت باشند و همچنین از سیستم تعویض خودکار برای کله گی های دستگاه نیز بهره مند باشند.

بازار صنعت آرنیوس سایت فروش دستگاه بورینگ تراش سی ان سی سعی در ارائه مناسبترین نمونه های دستگاه بورینگ سی ان سی را دارد که برای این منظور می توانید با ما تماس بگیرید و یا نیازها و خدمات خود را در این پایگاه ثبت نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو