سایت خرید فروش cnc برش واترجت

سایت خرید فروش cnc برش واترجت
09/09/2015

سایت خرید فروش cnc برش واترجت: خرید و فروش واترجت نیازمند اطلاعات فنی و کافی است و در صورتی که بدون کسب اطلاعات اولیه در این مسیر قدم بردارید به طور یقین دچار ضرر خواهید شد.

بانک اطلاعاتی صنایع شما را در جهت یک انتخاب خوب همراهی می کند، تا علاوه بر کسب اطلاعات فنی، یک انتخاب خوب را نیز انجام دهید و همچنین از لیست قیمت خرید فروش cnc برش واترجت نیز مطالع گردید.

استفاده از واترجت بسیار گسترده شده و مزایای استفاده از آن را می توان در موارد زیر خلاصه کرد:

1- در برش با استفاده از واترجت محدودیتی نیست :  از لحاظ دامنه مانور کاری دستگاه های لیزر و یا پلاسما در برش مواد به اندازه دستگاه واترجت دارای وسعت کاری نیستند. برش دقیق و با طرح های پیچیده برای سنگ ها، سرامیک ها، برخی فلزات خاص از قبیل آلمینیوم و یا تیتانیوم و سوپر آلیاژها فقط با استفاده از واترجت امکان پذیر است.

2- پذیرش ضخامت بیشتری در برش نسبت به سایر تکنولوژی ها : این مورد را با یک مثل شرح می دهیم، یک دستگاه برش 100 هزار دلاری میتواند برشی به عمق 12mm را در سطح ماده ایجاد کند، حال آنکه یک دستگاه واترجت با همین قیمت می تواند برشی به عمق 5cm را در ماده ایجاد کند و حتی اگر پمپ قوی تر را برای واترجت در نظر بگیریم این عمق می تواند به 30cm هم برسد.

3- ماهیت سرد در برش واترجت : همان طوری که در بخش مقالات ذکر شد در برش واترجت عامل برش مواد، فشار آب است و هر ماده ای را که به آب حساسیت نداشته باشد می توان برش زد و آب دارای ماهیت سرد است لذا در خواص فیزیکی و شیمیایی ماده تغییری ایجاد نمی شود، حال آنکه در برش های مانند برش لیزر شاهد تنش های حرارتی هستیم.

cnc برش واترجت

مجله صنعتی آرنیوس سایت خرید فروش cnc برش واترجت به عنوان مرجعی است که سعی در این دارد بهترین و مناسب ترین ماشین آلات برش واترجت را جهت خرید فروش به شما معرفی کنید تا بدین ترتیب انتخابی کاملا مطمئن داشته باشید.

  1. نکاتی مهم که در هنگام خرید واترجت باید در نظر بگیرید

  2. مقایسه دستگاه واترجت با دیگر دستگاه ها

  3. بررسی کیفیت برش واترجت

  4. مزیت ها و توانایی های برش واترجت

  5. کاربرد cnc برش واترجت در صنعت

  6. دستگاه برش واترجت چیست؟

نظرات کاربران