خرید فروش دستگاه cnc فرز

سایت خرید فروش فرز cnc نو دست دوم

سایت خرید فروش فرز cnc نو دست دوم : بازار صنعت ایران و گروه برندینگ آرنیوس به عنوان پایگاه و سایت خرید فروش فرز cnc نو دست دوم می باشد.

انواع و اقسام ماشین های فرز سی ان سی cnc در بازار موجود می باشند که هر کدام برای کاربرد های خاصی مورد استفاده قرار می گیرند برای مثال ماشین فرز سنتر عمودی مدل VMC 800 نمونه ای از این ماشین ها است که برای انجام کار های مربوط به فرزکاری و قالب سازی مورد استفاده قرار میگیرد. این ماشین داری دقت و سرعت مناسب می باشد و برای کارهایی از قبیل براده برداری و سوراخکاری های کوچک و همچنین ساخت قالب های مربوط به صنایع اتومبیل سازی ایده ال می باشد.

سایر ماشین های موجود در بازار نیز هر کدام دارای ویژگی های منحصر به فرد خود هستند و در موارد خاصی مورد استفاده قرار می گیرند.

پارامترهای بسیاری بر قیمت تمام شده ی دستگاه و ماشین های cnc تاثیر گذار هستند که در اینجا به برخی از این پارامتر ها اشاره می کنیم:

  • – قطعات به کار رفته در ساخت دستگاه : نوع و کیفیت این قطعات علاوه بر این که بر قیمت دستگاه موثر است بر نوع عملکرد دستگاه نیز تاثیر گذار خواهد بود
  • – توان اسپیندل: سرعت و قدرت عملیات حکاکی و برش بستگی به نوع اسپیندل مورد استفاده دارد به طوری که هر چقدر این اسپیندل پر قدرت تر باشد این عملیات سریعتر انجام خواهد شد.
  • – تعداد محورها: تعداد محور های دستگاه می تواند 3 ، 4 ، 5 و … باشد که هر چه تعداد محور ها بیشتر باشد قیمت تمام شده دستگاه نیز بیشتر خواهد بود.
  • – جنس سازه : ضخامت و جنس موادی که در ساخت دستگاه مورد استفاده قرار گرفته از قبیل پروفیل و ورق ها در استحکام و همچنین قیمت دستگاه موثر است.

فروش دستگاه فرز cnc

بازار صنعت ایران و گروه آرنیوس به عنوان مرجعی جهت خرید و فروش انواع ماشین های cnc است شما نیز می توانید نیاز و درخواست خود را در این پایگاه ثبت کنید و از خدمات مرکز تبلیغات خرید فروش فرز cnc سی ان سی بهره مند شوید و همچین خرید و فروش کاملا مطمئنی را انجام دهید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو