سایت خرید فروش خم کن تیرآهن پروفیل لوله
فروش دستگاه خم کن، پانچ، پرس برک

سایت خرید فروش خم کن تیرآهن پروفیل لوله

سایت خرید فروش خم کن تیرآهن پروفیل لوله: همزمان با رشد صنایع و افزایش ساخت و سازها استفاده از قطعات خم کاری شده برای این حوزه از صنعت نیز افزایش یافته است.

این دستگاه ها می توانند در انواع اتوماتیک و معمولی ساخته شوند که در حالت اتوماتیک از سیستم کنترلر NC و یا CNC برخوردار هستند.

جهت اجرای خم کاری دارای انواع قالب های ویژه جهت اجرای پروسه خم کاری بر روی لوله، قوطی، تیرآهن، ناودانی و پروفیل می باشند.
همچنین می توانند از سیستم های تنظیم کنند سرعت کارکرد برخوردار باشند.
بدنه دستگاه خم کن باید به گونه ای طراحی و ساخته شده باشد فاقد تنش باشد که برای این منظور از بدنه فولادی یکپارچه جوشکاری شده و تنش زدایی شده استفاده می شود.

در برخی از دستگاه های خم کن نیاز به این است که موقعیت غلتک ها نمایش داده شود که برای این منظور از خط کش دیچیتال استفاده می شود و بسته به نوع دستگاه و نظر طراح تعداد آن متفاوت است.

همچنین با توجه به محدودیت فضا در برخی کارگاه ها می توان از دستگاه هایی استفاده کرد که توانایی کارکرد در دو حالت افقی و عمودی را دارند.

شفت ها و غلتک ها دو عضو مهم در ساخت دستگاه خم کن هستند که لازم است شفت ها به خوبی سنگ خورده و سختکاری شده باشند و از فولادی با مقاومت کششی بالا ساخته شده باشند و همچنین غلتک های به کار رفته در این دستگاه باید استاندارد بوده و سختکاری نیز شده باشند.

سرعت کارکرد در هر دستگاه متفاوت است برخی دستگاه های خم کن دارای یک سرعت کارکرد و برخی دیگر دارای دو سرعت کارکرد و برخی نیز دارای بینهایت سرعت کارکرد هستند.

در سایت خرید فروش خم کن تیرآهن پروفیل لوله می توانید از طریق مکاتبه با متخصصین ما نمونه های مختلفی از این دستگاه ها را دریافت کنید.

◊ مطالعه کنید: کاربرد دستگاه خم کن

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو