سایت خرید فروش انواع دستگاه برش وایرکات
خرید فروش دستگاه وایرکات

سایت خرید فروش انواع دستگاه برش وایرکات

سایت خرید فروش انواع دستگاه برش وایرکات: در سایت بازار صنعت آرنیوس معرفی نمونه های مختلف دستگاه های وایر کات صورت میگیرد تا شما خریدی مطمئن داشته باشید.

دستگاه وایرکات سی ان سی با نام تجاری CNC WIRE CUT E.D.M دستگاهی است که جهت برش کاری از تکنولوژی ( E.D.M ( Electro Discharge machine  و یا تخلیه الکتریکی استفاده می کند. در این روش بین الکترود دستگاه و قطعه کار فرایند تخلیه الکتریکی صورت می گیرد و در نتیجه عملیات براده برداری صورت می گیرد. در این روش الکترود به کار رفته در برش کاری، یک رشته سیم هادی جریان است که عموما از جنس برنج انتخاب می شود و قطر آن بین  0.05 تا 0.3 میلی متر است و بدین روش می توان هر قطعه کاری را که رسانای الکتریکی است به راحتی برش داد.

برخی از مزایای دستگاه های برش وایرکات بدین شرح است:
1- برای استفاده و به کار بردن این دستگاه نیاز به ساخت ابزار نیست که از این بابت راحتی و سهولت فراوانی را در استفاده از دستگاه های وایرکات می توان مشاهده نمود.
2- کاهش قیمت قالب که این کاهش قیمت بین 30 درصد تا 70 درصد متغییر است و لذا از نظر اقتصادی بسیار می تواند مقرون به صرفه باشد.
3- در این ماشین آلات نیروهای ماشین کاری وجود ندارد و لذا از نظر کاربری بسیار سبک و مناسب هستند.
4- برش کاری بسیاری از قطعه های سخت: یکی دیگر از مزیت های دستگاه برش وایرکات توانایی برش بسیاری از قطعات سخت است در واقع می توان گفت حوزه توانایی های این دستگاه بسیار وسیع است.
5- با توجه به برنامه پذیر بودن دستگاه و برخورداری از سیستم های سی ان سی در صورت عدم حضور اپراتور دستگاه می تواند به نحو احسن عملیات ماشین کاری را اجرا نماید

از طریق سایت خرید فروش انواع دستگاه برش وایرکات در بازار صنعت آرنیوس می توانید بهترین خرید را داشته باشید متخصصان ما بهترین ها را به شما معرفی خواهند کرد، شما همچنین می توانید نیازها و خدمات خود را در این پایگاه ثبت نمایید.

◊ مشاهده کنید: کاربرد دستگاه وایرکات

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو