ساخت پازل با استفاده از دستگاه cnc برش لیزر

ساخت پازل با استفاده از دستگاه cnc برش لیزر
09/01/2016

ساخت پازل با استفاده از دستگاه cnc برش لیزر: کسب درامد از طریق ساخت پازل با دستگاه سی ان سی لیزر حکاکی که با استفاده از این دستگاه می توان قطعاتی همچون پازل را ساخت.

ساخت پازل کاربرد دیگر دستگاه های cnc برش لیزر می باشد که با استفاده از این دستگاه در کارگاه های کوچک می توانید اقدام به ساخت پازل های دو بعدی کنید و همچنین در صورت افزایش سفارش این کار را در حجم بالا انجام دهید.

برای مثال ممکن است یک مشتری تصویری از فرزند و یا همسر خود را جهت سفارش ارائه دهد و یا می توانید همین مسئله یعنی تبدیل تصویر به پازل را برای مشتریان خود مطرح کنید و اقدام به جذب مشتری کنید.

که در این حالت هزینه ی انجام شده از سوی شما اندک و سود آن قابل توجه است و همچنین در صورتی که حجم بالایی سفارش قبول کنید آن گاه می توانید با فروش بالا و قیمت کم سوده خوبی را جذب کنید.

مراحل ساخت پازل دو بعدی به شرح زیر است:
در مرحله اول با توجه به ابعاد مورد نظر، باید طرح برش را توسط نرم افزار های گرافیکی از قبیل Corel Draw طراحی کنید و برای این منظور می توانید از یکسری بسته های نرم افزاری که به Corel Draw اضافه می شوند و یا برخی نرم افزار های ویژه استفاده کنید و یا می توانید از برخی طرح های آماده موجود در اینترنت بهره ببرید.
در مرحله بعد باید برای زیر کار یا به عبارت دیگر قطعه ای که تصویر قرار است بر روی آن نصب شود یک صفحه انتخاب کنیم که این صفحه می تواند از جنس پلکسی گلاس، چوب و یا MDF باشد.
در مرحله بعد می توان تصویر مورد نظر را توسط پرینتر رنگی بر روی کاغذ مخصوص پیاده سازی کنید و سپس این کاغذ چاپ شده را بر روی صفحه ای که در مرحله قبل بیان شد نصب کنید و یا اینکه تصویر رو می توانید مستقیما بر روی صفحه چاپ کنید
در نهایت صفحه آماده شده را جهت برش به دستگاه cnc برش لیزر تحویل می دهیم و بعد از برش و بسته بندی، پازل آماده عرضه به مشتری خواهد بود.

در این میان ایده های جدید بسیار کار آمد خواهد بود برای مثال افرادی که در حرفه ی عکاسی فعالیت می کنند می توانند سفارش پازل تصویر یا چاپ تصویر روی چوب و ساخت قاب های سفارشی را قبول کنند.

دستگاه cnc برش لیزر در حجم کاری متفاوتی در بازار هستند و در صورتی که حجم کاری شما کم است می توانید دستگاه های کوچک را تهیه کنید و چنانچه حجم کاری شما زیاد است و نیاز به سرعت بالایی دارید می توانید دستگاه cnc برش لیزر بزرگ تری را سفارش دهید.

در ادامه توجه شما به چند نمونه از این برش ها جلب می کنیم :
– ورود به بخش گالری تصاویر نمونه کار لیزر
– ساخت ماکت با دستگاه سی ان سی برش لیزر

نظرات کاربران