ساخت ماکت با دستگاه سی ان سی برش لیزر

ساخت ماکت با دستگاه سی ان سی برش لیزر
09/01/2016

ساخت ماکت با دستگاه سی ان سی برش لیزر: اگر به دنبال کسب درامد جدیدی هستید، ساخت ماکت با دستگاه cnc برش لیزر می تواند پیشنهاد بسیار خوبی برای شما باشد.

یکی دیگر از روش های کسب درامد ساخت انواع ماکت ها در کارگاه های کوچک خانگی است. دستگاه لیزر را می توان به عنوان یکی از یکی از اصلی ترین ماشین آلات برش سی ان سی در نظر گرفت که با آن می توان انواع مواد را برش داد و حضور این ابزار در صنعت باعث شده که نیاز به ابزارهای مختلف برش کاری کمتر شود چرا که می توان این دستگاه  یک دستگاه هوشمند است که قابلیت های برش و حکاکی خاصی را دارد و به همین دلیل امروزه شاهد این هستیم که بسیاری از کارجویان به سمت این دستگاه امده و حرفه و شغلی برای خود ایجاد نموده اند.

استفاده از دستگاه برش لیزر باعث می شود که :
♦ سرعت کار در ساخت انواع ماکت به سرعت افزایش یابد که در حالت دستی چنین چیزی نیست
♦ دقت برش با استفاده از دستگاه لیزر بسیار افزایش پیدا می کند که این دقت به 0.01 می رسد
♦ قطعات تولیدی از نظر ظاهری کاملا مشابه یکدیگر خواهند بود

لذا متخصیص و دانش آموختگان در رشته های مختلف معماری، طراحی صنعتی و عمران و یا رشته های مشابه که در حرفه ی خود نیاز به ماکت سازی دارند، می توانند با استفاده از دستگاه سی ان سی برش لیزر به راحتی طراح های خود را عملی و در ابعاد کوچک پیاده سازی کنند که علاوه بر دقت در کار و برش ، هزینه آن نیز بسیار مناسب است.

نمونه ها و انواع مختلفی از دستگاه سی ان سی برش لیزر در بازار در دسترس است و چنانچه قصد داشته باشید حرفه و کاری را شروع کنید می توانید با خرید این دستگاه ها به متخصیص و فعالان در صنعت خدمات ذکر شده را ارائه دهید. در صورتی که حجم کار شما کم باشید می توانید سراغ دستگاه های کوچک بروید و چنانچه حجم کاره شما زیاد باشد می توانید سراغ دستگاه های بزرگ بروید.

که در ادامه نمونه ای از ماکت های ساخته شده با دستگاه لیزر را مشاهده می کنید:

 

 laser- Architectural-Model-of-Residential-House-Wood-Maquette cnc cnc laser- Architectural-Model-of-Residential-House-Wood-Maquette cnc (1)

لطفا مطالعه کنید: کار با دستگاه cnc لیزر حکاکی چرم و پارچه

نظرات کاربران