ساخت عروسک با دستگاه سی ان سی cnc برش لیزر

ساخت عروسک با دستگاه سی ان سی cnc برش لیزر
09/01/2016

ساخت عروسک با دستگاه سی ان سی cnc برش لیزر : کسب و کار خانگي  و کسب درآمد با تولید عروسک به وسیله دستگاه سی ان سی برش لیزر از دیگر کسب و کارهایی است که شما می توانید انجام دهید.

یکی از حرفه هایی که جدیدا زیاد مشاهده می شود فروش انواع عروسک های زینتی که سلایق مختلفی از بزرگ و کوچک را جذب کرده و تولید این عروسک ها می تواند باعث درامد خوبی گردد .

تولید عروسک از دو مرحله تشکیل شده :
♦ برش پارچه ها
♦ دوخت پارچه ها طبق طرح مورد نظر

تولید عروسک پیچیدگی آنچنان زیادی ندارد و با کمی تلاش و خلاقیت می توانید در یک کارگاه خانگی اقدام به تولید این محصولات کنید و ساخت این محصولات تنها نیازمند یک چرخ خیاطی، یک دستگاه برش لیزر و کمی خلاقیت است.

دستگاه سی ان سی cnc برش لیزر دقت و سرعت بالایی در برش دارد و در نتیجه می توان حجم بالایی از کار را با دقت و سرعت انجام داد و سفارشات را به سرعت به مشتریان تحویل دهید.

هزینه تمام شده برای ساخت عروسک های پارچه ای در مقایسه با قیمت فروش آن بسیار ناچیز است و با یک بازار یابی اصولی می توانید از سود بالایی برخوردار شوید و چنانچه توانایی طراحی عروسک ها را در مدل های مختلف داشته باشید می توانید به راحتی در این حرفه قدم بردارید.

♦ نکات مهمی که در رابطه با خرید دستگاه سی ان سی باید در نظر بگیرید
پیش از خرید دستگاه سی ان سی cnc برش لیزر باید اطلاعات کاملی از دستگاه لیزر موجود در بازار داشته باشید این اطلاعات می تواند شامل موارد زیر باشد :
– کاربرد دستگاه های سی ان سی در صنعت و بازار کار
– قطعات مورد استفاده در ساخت دستگاه های سی ان سی 
– مشخصات اصلی که در هنگام خرید باید در نظر داشته باشیم
– بازار هدف ما ، بدین معنا که هدف ما از خرید دستگاه چیست و قصد ارائه خدمات به چه گروهی از جامعه را داریم .

توجه شما را به دیگر مقالات در این زمینه جلب می کنیم و همچنین می توانید به بخش گالری تصاویر مراجعه کنید :
– ورود به بخش گالری تصاویر
ساخت پازل با استفاده از دستگاه cnc برش لیزر

نظرات کاربران