ماشین های سنتر 2

دستگاه ماشینکاری چوب

دستگاه ماشینکاری چوب: ماشین های برش و حکاکی چوب در صنعت کاربردهای مختلفی دارند، عملکرد این ماشین ها می تواند یا به صورت CNC باشد و یا به صورت عادی. از انواع و اقسام دستگاه های مربوط به صنعت چوب می توان به دستگاه های منبت کاری، سنباده زنی، برش و حکاکی و … نام برد. و قابل ذکر است که تمام ماشین های فعال در حوزه چوب را با نام دستگاه ماشین کاری چوب معرفی می کنند.

در ادامه نمونه ای این ماشین آلات را مشاهده می کنید :

مدل TAU30 محصول شرکت S.I.B.O

دستگاه مولدر اتوماتیک – چوب

Molder automatic / ø 10 – 30 mm | TAU30

در صنعت چوب نیاز به دستگاهی است که امکان انجام کار بر روی قطعات چوبی خمیده، گرد و همچنین استوانه ای را داشته باشد که دستگاه TAU30 در عملکرد را به خوبی انجام می دهد. این دستگاه از نظر قدرت، دقت در سطح بالایی است. از دیگر کاربردهای این دستگاه تولید و ساخت ابزارهای مانند بیل، کلنگ، شن کش، پایه میزو صندلی، اجزاء سرویس خواب و بسیاری موارد دیگر است.

مدل HSCP-10, HSCP-12 محصول شرکت FULL POWER 

ماشین اره – افقی – اتومات

Panel saw / horizontal / automatic / high-speed / max. ø 450 mm | HSCP-10, HSCP-12

این ماشین نمونه ی یک دستگاه اره پیشرفته است که موتور اصلی آن قدرتی برابر 18hp ایجاد می کند و همچنین توسط یک موتور 3hp نیز پشتیبانی می گردد.این دستگاه به طور اتومات موقعیت پنل را تشخیص می دهد و همچنین از طریق پنل لمسی می توان به راحتی تنظیمات ان را در دست داشت.

 مدل Accord 25 FX محصول شرکت SCM

دستگاه سی ان سی چوب 3 محور

CNC machining center / 3-axis / for wood / Accord 25FX

این دستگاه نمونه ای از ماشین های مخصوص صنایع چوب است که با توجه به عملکرد آن از نظر اقتصادی بسیار به صرفه است . این ماشین طراحی شده برای شرکت های کوچک و متوسط است.و حالت های مختلف هنری را با توجه به نوع طراحی آن با یکدیگر ترکیب می کند، و برای تولیدات مختلفی نظیر درب ، پنچره ، راه پله ها و سایر قطعات چوبی به کار می رود.

 مدل chrono محصول شرکت PADE

دستگاه cnc چوب 5 محور

CNC machining center / 5-axis / vertical / for wooden furnitur | chrono

ماشین سی ان سی چوب مدل یک ماشین بسیار دقیق ، سریع و قابل اعتماد با 5 محور است و از نظر اقتصادی برای شرکت های کوچک و متوسط مقرون به صرفه می باشد.

در این ماشین 4 اسپیندل به کار رفته است که بر روی بازوها نصب شده اند و حداقل فاصله بین اسپیندل ها این اجازه را به ماشین میدهد تا با بالاترین کیفیت ممکن کار کند.

مدل FLEXDOOR محصول شرکت BDM

دستگاه cnc چوب سه محور – مناسب درب

CNC router / 3-axis / metal / wood | FLEXDOOR 2000, FLEXDOOR 3000

این دستگاه نمونه ای از ماشین های کنترل عددی و یا سی ان سی است که جهت تکمیل ماشین کاری درهای چوبی به کار می رود. از این ماشین برای تولید درب های سفارشی ، سوراخ کاری و برش کاری و … به کار می رود. ابعاد درب مجاز در این ماشین 350  تا 1550 میلی متر برای عرض کار و 1200 تا 2700 میلی متر برای ارتفاع و همچنین ضخامت 25 تا 90 میلی متر است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو