دستگاه و ماشین های برش

دستگاه و ماشین های واترجت

دستگاه و ماشین های واترجت : یکی از ماشین آلات مناسب که برای برش آلیاژهای فولادی می توان نام برد دستگاه و ماشین های واترجت می باشد. در این دستگاه و ماشین های واترجت ماده برش دهنده آب است، برش با آب کمترین آلایندگی محیطی را دارد و همچنین نسبت به سایر روش های برش گرمای ناچیزی تولید می کند.

در این ماشین ابزار برش آب به همراه یک سری ساینده های خاص است. زمانی که قطعه کار مورد نظر برای برش از مواد با استحکام کم از قبیل کاغذ , شیشه , فایبر گلاس و مقوا باشد از آب خالص جهت برش استفاده می شود و زمانی که قطعه کار مورد نظر از سختی و استحکام بالایی برخوردار باشد به منظور برش از علاوه بر آب از مواد ساینده نیز استفاده می شود. جنس ماده ساینده معمولا سیلیکون، سیلیس و یا لعل است که نوع این ماده بستگی به جنس قطعه کار مورد نظر دارد. این ماده بعد از برش قابل بازیافت نیست.

در ادامه نمونه هایی از دستگاه و ماشین های واترجت را مشاهده می کنید :

مدل CPT محصول شرکت

دستگاه برش واترجت

Water-jet cutting machine  / max. 80 m/min | CPT

دستگاه برش مدل CPT از محصولات شرکت Belotti SpA یک دستگاه برش با قابلیت های منحصر خود است، میزان فشاری که این دستگاه می تواند در هنگام کار با آب خالص تولید کند در رنج 3800 to 4100 bar می باشد که این ماشین را قادر می سازد مواد مختلف از جمله پلاستیک و کاغذ را به راحتی برش بزند و زمانی که در این دستگاه از ماده ساینده به منظور برش استفاده می شود این قدرت فشار دستگاه به 6000 bar می رسد که به راحتی فلزات و سنگ را می توان با آن برش داد.

دستگاه های برش واترجت شرکت

Water-jet cutting machine / all series / JET EDGE Company

شرکت JET EDGE به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان ماشین آلات واترجت می باشد که تاکنون سری های مختلفی از این ماشین را روانه بازار نموده. واترجت های صنعتی این شرکت در دقت و صحت عملکرد به خوبی توانسته اند خود نمایی کنند و امروزه در بسیاری از صنایع از جمله  صنایع ماشین سازی، خدمات ماشین کاری، هوا فضا، صنایع کاشی و سرامیک و بسیاری موارد دیگر. محصولات تولیدی این شرکت در 6 سری ساخته شده اند و از نظر کارکرد مناسب محیط های خشن می باشند.

 مدل Hydro-Jet Eco 0515 SL محصول شرکت Knuth

دستگاه cnc برش واترجت کامپکت

Water-jet cutting machine / CNC / compact / Hydro-Jet Eco 0515 SL

سری Hydro-Jet Eco 0515 SL به عنوان یکی از دستگاه های واترجت کامپکت تولید شده توسط شرکت Knuth Machine می باشد. این سیستم از طراحی مناسبی برخوردار است و کار با این دستگاه بسیار اسان و کاربر پسند می باشد. پمپ های تحت فشار به کار رفته در این ماشین از کارایی مناسبی برخوردار هستند و کمترین میزان تعمیر نگهداری را نیاز دارند.

دستگاه های برش واترجت شرکت STM

Water-jet cutting machine  / STM water jet

ماشین آلات برش واترجت شرکت STM در 4 مدل EcoCut , MasterCut , Premium , Premium 3D  تولید و عرضه می گردند و تفاوت این ماشین ها مربوط به نوع ماشین کاری بر روی قطع مورد نظر است این ماشین ها بر اساس نوع سفارش و کاری که قرار است بر روی قطعه کار انجام گردد انتخاب می شوند. محصولات تولیدی شرکت دارای استاندارهای کاملی چه در زمینه ابعاد و چه در زمینه استفاده برای کاربردهای مختلف هستند.

از دیگر ویژگی های این ماشین ها می توان به موارد زیر اشاره کرد : کارایی اقتصادی، سهولت در حمل و نقل، تعمیر نگهداری راحت و مناسب و ساختار و قیمت مناسب

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو