دستگاه صنعتی حکاکی برش چرم سی ان سی
خرید فروش دستگاه cnc حکاکی لیزر

دستگاه صنعتی حکاکی برش چرم سی ان سی

دستگاه صنعتی حکاکی برش چرم سی ان سی : دستگاه های برش و حکاکی لیزر در صنعت چرم نیز مورد استفاده قرار می گیرند و برخی از کاربرد های آن عبارتست از : ساخت کیف، کفش، تابلو، لوازم زینتی، دستبند، لباس چرم، کمربند، روکش مبل، روکش صندلی اتومبیل و … . و همچنین شاهد گسترش استفاده از ماشین های برش حکاکی لیزر در صنعت چرم هستیم.

برخی از مزایای دستگاه های برش و حکاکی لیزری بر روی چرم به شرح زیر می باشد:

  • پیاده سازی طرح ها و نقش های ظریف و پیچیده بر روی چرم.
  • دقت بالا در اجرای کار به طوری که کار نهایی بدون زدگی در لبه های می باشد.
  • سرعت بالا در اجرای کار به طوری که چند لایه چرم که بر روی یکدیگر قرار گرفته است را به راحتی برش میزند.
  • سهولت در اجرای ایده ها به طوری که به سرعت طرح مورد نظر را می توان تحویل گرفت.

نکته قابل توجه این است که ماشین های برش و حکاکی لیزر در صنایع مختلفی نظیر چوب، پلکسی گلاس، شیشه، سنگ نیز بسیار مورد استفاده قرار می گیرد در واقع می توان گفت که با خرید دستگاه برش حکاکی لیزر می توان در زمینه ها و حیطه های مختلفی شغلی و کاری فعالیت نمود و به بازده ای مالی رسید.

بازار صنعت ایران – آرنیوس با برخورداری از کارشناسان برجسته در زمینه ماشین آلات صنعتی آماده ارائه بهترین خدمات مشاوره ای می باشد، شما نیز در صورتی که تصمیم به خرید یا فروش دستگاه لیزر چرم دارید می توانید با ما تماس بگیرید و یا نیاز و خدمات خود را در این پایگاه ثبت کنید.

از آنجایی که چرم متریالی زیبا برای ساخت انواع محصولات بوده و از دوام و انعطاف پذیری بالایی برخوردار است، در صنایع گوناگون مانند پوشاک، ساخت مبلمان، کوراسیون منزل و …دارای کاربرد زیادی است. انواع چرم طبیعی و مصنوعی را می توان به راحتی با دستگاه صنعتی حکاکی برش چرم سی ان سی، مورد برش و حکاکی قرارداد.

برش چرم سی ان سی
برش چرم سی ان سی

با استفاده از دستگاه cnc حکاکی برش چرم ، می توان چرم را نشانه گذاری کرد و یا تحت عمل حکاکی قرار داد. فرآیند برش و حکاکی توسط اشعه لیزر، باعث می شود محصول چرمی تولیدی، دارای سطحی صاف باشد؛ به طوری که نیاز به پرداخت نهایی چرم دیگر حس نمی شود. 

مزایای دستگاه صنعتی حکاکی برش چرم سی ان سی

تمام تولید کنندگان، به دنبال تولید محصولاتی تمیز با برش های صیقلی و بدون آسیب به ماده اولیه می باشند. دستگاه سی ان سی حکاکی برش چرم قابلیت ایجاد برش های صاف و دقیق بر روی چرم را دارد. 

استفاده از دستگاه حکاکی برش چرم ، به دلیل افزایش سرعت کار و عدم نیاز به تعدد اپراتورها برای کار با دستگاه، باعث صرفه جویی در هزینه ها می شود.

پیش از ظهور دستگاه های برش لیزری، برای ساخت محصولات چرمی، از روش های قدیمی و مکانیکی استفاده می شد، این روش ها مشقت های زیادی به دنبال داشت. به علاوه به دلیل عدم دقت بالا، امکان ایجاد طرح های ظریف و پیچیده بر روی چرم نبود. با گذشت زمان و به کار گیری دستگاه سی ان سی حکاکی برش چرم، حکاکی ها و برش ها به آسانی انجام می شوند. 

  • از دیگر مزیت های استفاده از فناوری لیزر در برش چرم، حفظ کیفیت این ماده در تمام طول کار می باشد. 
  • می توان به راحتی با تنظیم دستگاه حکاکی برش چرم ، کیفیت کار را تنظیم کرد.
  • کار با این دستگاه آسان است و تنها کافی است طرح اولیه مورد نظر خود را به کمک نرم افزار دستگاه اجرا کنید.
  • کار با دستگاه های برش و حکاکی لیزر از انعطاف زیادی برخوردار است و نیازی به استفاده از  قالب های پیش ساخته شده نیست.
  • همان طور که اشاره شد، امکان اجرای ظریف ترین و پیچیده ترین نقوش بر روی چرم  با این دستگاه امکان پذیر است.

چرم مورد استفاده در فناوری برش لیزر

چرم ماده ای است که دارای قابلیت بالایی برای جذب طول موج لیزر می باشد و از دستگاه لیزر چرم می توان برای کار بر روی انواع این ماده، استفاده کرد. انواع چرم جیر، چرم نبوک، چرم شیاردار، چرم زبر، چرم مصنوعی و…برای حکاکی و برش لیزری مناسب می باشند.

با توجه به کاربرد گسترده چرم در صنایع مختلف و بازار کار پر رونق این صنایع، ممکن است شما نیز قصد تهیه دستگاه برش لیزر چرم را داشته باشید. با توجه به حساسیت انتخاب دستگاه مناسب، بازار صنعت آرنیوس بهترین دستگاه های صنعتی حکاکی برش چرم سی ان سی را به شما معرفی خواهد کرد، کافی است با ما تماس بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو