دستگاه سی ان سی برش حكاكي ليزري 130*90

23/04/2016

دستگاه سی ان سی برش حكاكي ليزري 130*90 : دستگاه سی ان سی برش و حکاکی لیزر عموما در سه مدل 90*130 ، 250*130 و 90*60 تولید و روانه بازار می شوند و تفاوت آن ها در ابعاد میز کار آن ها و توانایی برش و حکاکی بر روی قطعات بزرگ تر می باشد.

اندازه دستگاه بستگی به نوع کار، ابعاد قطعه کار و محصول مورد نظر برای حکاکی و برش دارد به طوری که چنانچه قطعه کار های شما کوچک و یا محدود به یک حوزه کاری است می توانید از دستگاه ابعاد کوچک استفاده کنید و چنانچه قطعه کار شما بزرگ است و ممکن است در حوزه های مختلف فعالیت کنید آنگاه مناسب تر این است که دستگاه با ابعاد بزرگتر را خریداری نمایید.

بیشترین کاربرد دستگاه برش و حکاکی لیزر مربوط به دستگاه لیزر با ابعاد 130*90 است چرا این دستگاه قابلیت حکاکی و برش بر روی قطعات کوچک و متوسط را دارا می باشد. یکی از پارامتر های مهم که در هنگام خرید دستگاه برش و حکاکی لیزر باید در نظر بگیرید مربوط به کیفیت قطعات به کار برده شده در ساخت دستگاه است لذا خرید خود را از مکانی انجام بدهید که علاوه بر خدمات پس از فروش آن بتوانید به کیفیت قطعات به کار برده شده در دستگاه نیز اعتماد و اطمینان کنید.

دستگاه های موجود در بازار معمولا دارای قطعات کاربردی زیر می باشند:
♦ ریل و واگون محصول (HIWIN)
♦ مادربرد به کار رفته نوع Lerto می باشد.
♦ لنز به کار رفته: انواع لنز (Focus Lens) در سایز مختلف – سنگاپور(Singapore) و امریکا(USA)
♦ آیینه به کار رفته از جنس طلا و با قدرت بازتابش 99 درصد
♦ تیوپ شیشه ای با برند Reci به همراه چیلر خنک کننده
♦ به کار بردن step motor با برند  (Lead shine) و امگا (OMEGA) و مونس (MOONS)

شما نیز چنانچه تصمیم به خرید یا فروش دستگاه سی ان سی برش حكاكي ليزري 130*90 می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و یا درخواست و خدمات و نیازهای خود را در این پایگاه ثبت کنید تا توسط همگان دیده شوید.

دستگاه سی ان سی برش حكاكي ليزري 130*90

 

نظرات کاربران