دستگاه سی ان سی برش حكاکی ليزری 130*90
خرید فروش دستگاه cnc حکاکی لیزر

دستگاه سی ان سی برش حكاکی ليزری 130*90

دستگاه سی ان سی برش حكاکی ليزری 130*90 : دستگاه سی ان سی برش و حکاکی لیزر عموما در سه مدل 90*130 ، 250*130 و 90*60 تولید و روانه بازار می شوند و تفاوت آن ها در ابعاد میز کار آن ها و توانایی برش و حکاکی بر روی قطعات بزرگ تر می باشد.

اندازه دستگاه بستگی به نوع کار، ابعاد قطعه کار و محصول مورد نظر برای حکاکی و برش دارد به طوری که چنانچه قطعه کار های شما کوچک و یا محدود به یک حوزه کاری است می توانید از دستگاه ابعاد کوچک استفاده کنید و چنانچه قطعه کار شما بزرگ است و ممکن است در حوزه های مختلف فعالیت کنید آنگاه مناسب تر این است که دستگاه با ابعاد بزرگتر را خریداری نمایید.

بیشترین کاربرد دستگاه برش و حكاکی لیزر مربوط به دستگاه لیزر با ابعاد 130*90 است چرا این دستگاه قابلیت حکاکی و برش بر روی قطعات کوچک و متوسط را دارا می باشد. یکی از پارامتر های مهم که در هنگام خرید دستگاه برش و حکاکی لیزر باید در نظر بگیرید مربوط به کیفیت قطعات به کار برده شده در ساخت دستگاه است لذا خرید خود را از مکانی انجام بدهید که علاوه بر خدمات پس از فروش آن بتوانید به کیفیت قطعات به کار برده شده در دستگاه نیز اعتماد و اطمینان کنید.

دستگاه های موجود در بازار معمولا دارای قطعات کاربردی زیر می باشند:
♦ ریل و واگون محصول (HIWIN)
♦ مادربرد به کار رفته نوع Lerto می باشد.
♦ لنز به کار رفته: انواع لنز (Focus Lens) در سایز مختلف – سنگاپور(Singapore) و امریکا(USA)
♦ آیینه به کار رفته از جنس طلا و با قدرت بازتابش 99 درصد
♦ تیوپ شیشه ای با برند Reci به همراه چیلر خنک کننده
♦ به کار بردن step motor با برند  (Lead shine) و امگا (OMEGA) و مونس (MOONS)

تولید دستگاه لیزر cnc

شما نیز چنانچه تصمیم به خرید یا فروش دستگاه سی ان سی برش حكاکی ليزری 130*90 می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و یا درخواست و خدمات و نیازهای خود را در این پایگاه ثبت کنید تا توسط همگان دیده شوید.

حكاکی ليزری
حكاکی ليزری

برش توسط لیزر، یک تکنولوژی مدرن است که در سال های اخیر با استقبال چشمگیری مواجه شده است. با پیدایش دستگاه سی ان سی برش حكاکی ليزری و قابلیت ایجاد برش و حکاکی بر روی مواد مختلف تولیدات افزایش یافته و همین امر موجب پیشرفت چشمگیر در صنایع مختلف شده است.

در گذشته و قبل‌ از پیدایش انوع دستگاه سی ان سی برش حكاکی ليزری از روش‌های مکانیکی برای عملیات برش و حکاکی روی سطوح مختلف، استفاده می‌شد. اما این روش‌های سنتی دارای کاستی ها و مشقت های زیادی بود، پیدایش ماشین آلات حکاکی برش لیزر این نواقص و کاستی‌ها را برطرف نمود.

تمامی قابلیت ‌هایی که باعث جایگزینی این دستگاه ها به جای تجهیزات قدیمی شد، به تکنولوژی اشعه لیزر بر می گردد. در این دستگاه ها پرتو لیزر با قدرت و توان بالا و ایجاد گرما و حرارت بسیار زیاد بر روی سطح مورد برش، موجب ایجاد برش هایی دقیق و تمیز می شود.

مزیت‌های استفاده از دستگاه های برش لیزر

  • در کار با دستگاه سی ان سی برش حكاکی ليزری ، برش ها با سرعت و دقت بالا انجام می گیرد.
  • به دلیل قطر کم و متمرکز بودن اشعه لیزر، نقاط اطراف ناحیه مورد برش، هیچ آسیبی نمی بیند.
  • یکی دیگر از مزایای این دستگاه ها عدم آلودگی صوتی و لرزش دستگاه است. همچنین ضایعات نیز بسیار کم است.
  • این دستگاه ها کاربرد بسیار گسترده ای دارند و قابلیت برش بر روی متریال فلزی و غیر فلزی را دارا هستند.
  • در کار با دستگاه های برش و حکاکی لیزری به اپراتور نیاز نخواهید داشت و تنها کافی‌ست از نرم افزارهای گرافیکی استفاده کرده و سپس طرح را به دستگاه منتقل کنید.
  • به دلیل دقت بالا، قطعه مورد برش دچار تغییر شکل نخواهد شد.
  • امکان حکاکی انواع نقش های بسیار پیچیده و ظریف توسط این دستگاه ها وجود دارد.
  • هزینه تعمیر و نگهداری دستگاه های سی ان سی برش حكاکی ليزری نیز کم و اقتصادی است.

دستگاه سی ان سی برش حكاکی ليزری 130*90

دستگاه های برش و حکاکی لیزر از نظر ابعاد، دارای  مدل های متنوعی هستند. می توان گفت هرچه دستگاه لیزر کوچک تر شود، قدرت برش لیزری نیز کم می شود. به طور کلی دستگاه های برش و حکاکی لیزر از نظر ابعاد، به دو دسته دستگاه های کوچک و دستگاه های بزرگ تقسیم می شوند. دستگاه های برش لیزری سایز 25*35 و 40*60 را دستگاه های کوچک و دستگاه های 90*60، 130*90، 130*80 و250*130 را تحت عنوان دستگاه های بزرگ و ورق کامل می شناسند.

در این میان، کاربرد دستگاه سی ان سی برش حكاکی ليزری 130*90، از سایر دستگاه های ذکر شده بیشتر است. دلیل این امر داشتن بیشترین کارایی جهت برش و حکاکی توسط این دستگاه است.

بازار صنعت آرنیوس به عنوان یکی از ارائه دهندگان دستگاه های برش و حکاکی لیزر آماده ارائه بهترین خدمات در خصوص دستگاه سی ان سی برش حكاکی ليزری 130*90 و سایر مدل های این دستگاه ها به شما مشتریان عزیز است؛ برای ثبت درخواست خود با ما تماس بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو