عملکرد دستگاه cnc لیزر ساخت پازل سه بعدی

عملکرد دستگاه cnc لیزر ساخت پازل سه بعدی
09/01/2016

عملکرد دستگاه cnc لیزر ساخت پازل سه بعدی: کسب و کار خانگي  و کسب درآمد با تولید پازل سه بعدی به وسیله دستگاه سی ان سی برش لیزر امروزه در حال گسترش است که این مطالب را در اینجا مورد بررسی قرار می دهیم.

با دستگاه cnc برش لیزر علاوه بر ساخت پازل های دو بعدی میتوان پازل های سه بعدی را نیز ساخت از این رو چنانچه بتوانید بازار مصرف مناسبی برای خود پیدا کنید و بازاریابی موفقی داشته باشید به راحتی می توانید اقدام به تولید این پازل ها و فروش آن ها کنید.

با دستگاه cnc برش لیزر به راحتی می توان به تولید پازل های سه بعدی اقدام کرد نمونه های بسیاری از طرح های سه بعدی در اینترنت موجود است که جهت ساخت و نمونه برداری می توان از این طرح ها استفاده کرد اما قابل ذکر است چنانچه شخصی بخواهد حرفه ی خود را بر منبای تولید پازل های سه بعدی قرار دهد باید از خلاقیت بالایی بهره مند باشد و توانایی تولید این طرح ها را داشته باشد.

مراحل کاری تولید پازل را می توان در موارد زیر خلاصه کرد :
♦ انتخاب طرح های مناسب سه بعدی و مشتری پسند
♦ انتخاب نوع ماده مناسب جهت برش و پیاده سازی طرح که این ماده می تواند پلاکسی گلاس، MDF، چوب، مقوا و .. باشد
♦ ایده ی مناسب جهت طراحی بسته بندی محصول جهت جذب مشتری

کسب و کار و ساخت پازل های سه بعدی با دستگاه cnc برش لیزر عمدتا برای کسانی مفید است که توانایی بازار یابی داخلی و یا خارجی را داشته باشند و می توان گفت که در صورت موفیقت در بازار یابی به عنوان طرح سود آوری تلقی می شود.

——-

دستگاه cnc برش لیزر و حکاکی توانایی برش انواع کاغذ و مقوا را دارند که این قطعات برش خورده و یا حکاکی شده در صنایع مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند. صنایعی از قبیل ساخت هدایای تبلیغاتی، ساخت انواع ماکت، ساخت انواع کارت های عروسی و مجلسی، ساخت انواع کارت های هدیه و تبریک ، ساخت انواع دفترهای فانتزی ، ساخت انواه پازل های دو و سه بعدی و بسیاری موارد دیگر .

لطفا مطالب زیر را مطالعه کنید
– گالری نمونه کارهای لیزر برش
– ساخت عروسک با دستگاه سی ان سی cnc برش لیزر

نظرات کاربران