دستگاه سی ان سی برش لیزری ماکت ارزان

25/04/2016

دستگاه سی ان سی برش لیزری ماکت ارزان : مناسب ترین دستگاه برش و حکاکی بر روی قطعات مختلف جهت ساخت ماکت دستگاه cnc لیزر می باشد و هرچه ابعاد آن کوچک تر باشد قیمت آن نیز ارزان تر خواهد بود.

یکی از شاخه های هنر معماری، ساخت ماکت است، قطعات برش خورده برای ساخت ماکت باید از دقت و ظرافت بالایی برخوردار باشند و همچنین سرعت اجرای کار نیز باید زیاد باشد، انجام تمام این موارد با استفاده از شیوه های سنتی یا غیر ممکن است و یا زمان بر که عملا توجیح اقتصادی ندارد از همین روست که دستگاه های سی ان سی برش حکاکی لیزر بسیار مورد توجه قرار گرفتند.

دستگاه های سی ان سی برش حکاکی لیزر دارای قابلیت های برجسته و بالایی می باشند و امروزه به وفور از این دستگاه استفاده می شود چراکه با این دستگاه می توان تمام قطعات به کار رفته در ساخت ماکت و با جنس های مختلف را برش داد، موادی از جنس شیشه، پلاستیک، چوب، پلکسی گلاس، فوم، کارتن، مقوا و … .  این دستگاه ها دارای دقت و سرعت بسیار بالایی می باشند و حتی با دستگاه های سی ان سی برش حکاکی لیزر می توان به راحتی متن و تصویر مورد نظر را بر روی یک جسم حکاکی کرد.

قابل ذکر است که دستگاه سی ان سی برش حکاکی لیزر در سایر حوزه ها از قبیل کیف، کفش، پوشاک و همچنین دکوراسیون داخلی مورد استفاده قرار می گیرد.

با توجه به این که صنعت ماکت سازی یک حوزه کوچک است و نیاز به برش قطعات کوچک می باشد، چنانچه تصمیم به فعالیت در این حوزه را دارید به شما
دستگاه کوچک با ابعاد 60*90 پیشنهاد می شود.

بازار صنعت آرنیوس به عنوان یکی از ارائه دهندگان خدمات دستگاه سی ان سی برش لیزری ماکت ارزان می باشد و شما نیز در صورتی که تصمیم به خرید و یا فروش دستگاه سی ان سی برش لیزری ماکت دارید می توانید با ما تماس بگیرید و یا نیاز ها و خدمات خود را در این پایگاه ثبت کنید/

نظرات کاربران