دستگاه سی ان سی برش حكاكی ليزری 90*60
خرید فروش دستگاه cnc حکاکی لیزر

دستگاه سی ان سی برش حكاكی ليزری 90*60

دستگاه سی ان سی برش حكاكی ليزری 90*60 : این دستگاه cnc به عنوان ماشین های کوچک در حوزه تراش و حکاکی با لیزر محسوب می شوند.

با استفاده از دستگاه سی ان سی برش حكاكي ليزری 90*60 می توان قطعه کارهای کوچک را برش زد و یا بر روی آنها حکاکی انجام داد و عموما برای همین قطعه کارهای کوچک ساخته شده و روانه بازار شده است، این دستگاه دارای میز کار کوچک تری است و همچنین قیمتی به مراتب کمتر از سایر دستگاه های بزرگ دارد.

اما کاربرد این دستگاه بیشتر در کجاست؟!! بسیاری ازصنعتگران با قطعه کارهایی با ابعاد کوچک سر رو کار دارند و در حوزه کاری خود این تیپ قطعه کارها را برش می دهند و یا بر روی آن ها حکاکی انجام می دهند و یا فقط در یک حوزه فعالیت می کنند بر همین اساس دستگاه سی ان سی برش حكاكی ليزری 90*60 به خوبی می تواند نیازهای آن ها را برطرف کند.

اما چنانچه قصد فعالیت در حوزه های مختلف را دارید و این احتمال می رود که ابعاد قطعه کار شما بزرگتر شود بهتر این است که از دستگاه cnc برش حكاكی ليزری با ابعاد 90*130 استفاده کنید چرا که با این دستگاه می توان هم قطعات کوچک را برش داد و هم قطعه کار های نسبتا بزرگ را برش داد.

بازار صنعت ایران-آرنیوس بر اساس نیاز بازار برترین و با کیفیت ترین دستگاه های برش ليزری را به متقاضیان معرفی می کند. شما نیز چنانچه تصمیم به خرید دارید می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و یا خدمات و نیاز های خود را در این پایگاه ثبت کنید تا توسط همگان دیده شوید. ما شما را به سمت بهترین های صنعت هدایت خواهیم کرد.

دستگاه لیزر cnc

از گذشته تا کنون، همواره دستگاه‌های برش در صنایع مختلف کاربرد داشته اند. اما امروزه کار برش روی اجسام مختلف، از طریق روش‌های پیشرفته‌ تر انجام می ‌شود. یکی از این روش ها استفاده از دستگاه سی ان سی برش حكاكی ليزری و برش توسط لیزر می‌باشد. همان طور که از نام این دستگاه پیداست، از فناوری لیزر برای ایجاد طرح‌ های گوناگون روی انواع متریال نظیر فلزات، چرم، چوب،  پارچه، سرامیک و… استفاده می‌کند.

لیزر
لیزر

در واقع دستگاه سی ان سی برش حكاكی ليزری، باعث تمرکز اشعه لیزر بر روی یک نقطه خاص شده و با اعمال نیروی زیادی باعث برش متریال مورد نظر می‌شود. به دلیل برش های ظریف و دقیق، این دستگاه در صنایع و مشاغل مختلف کاربرد بسیاری دارد.

شاید در گذشته به ذهن کسی نمی رسید که روزی بتوان به وسیله‌ی نور، مواد مختلف را در کوتاه ترین زمان ممکن، به آسانی برش داد، اما پیشرفت علم به ما ثابت کرد که به وسیله تکنولوژی برش لیزر و به کار بردن دستگاه سی ان سی برش حكاكی ليزری چنین چیزی امکان پذیر است.

ابعاد دستگاه سی ان سی برش حكاكی ليزری

کار با دستگاه های حکاکی و برش لیزر، بسیار جذاب و پر طرفدار است، حتی بعضی‌ افراد برای تهیه محصولات زیبا با برش و حکاکی لیزری، این دستگاه ها را تهیه کرده و در منزل اقدام به برش و حکاکی با لیزر می‌کنند.

به همین دلیل تولید کننده های دستگاه حکاکی و برش لیزر، برای رفع نیاز اقشار متفاوت، دستگاه های برش لیزر را در ابعاد متفاوتی ساخته و روانه بازار کرده اند.

به طور کلی از نظر ابعاد، دستگاه های برش لیزر به دو دسته تقسیم می شوند. این دو دسته عبارت از دستگاه های کوچک و دستگاه های بزرگ یا ورق کامل می باشند. دستگاه های 90*60، 130*90، 130*80 و250*130 را به عنوان دستگاه های بزرگ یا ورق کامل می شناسند.

دستگاه سی ان سی برش حكاكی ليزری 90*60

با توجه به آن چه گفته شد، دستگاه cnc برش ليزری 90*60 جزو دستگاه های بزرگ یا ورق کامل می باشد. دستگاه های بزرگ دارای تنوع کارکرد بیشتری هستند؛ به طور مثال با این دستگاه ها می توان انواع چرم، چوب، پارچه، شیشه، سنگ و … را مورد برش و حکاکی قرار داد.

همچنین بر روی این دستگاه ها می توان از اجزای دستگاه لیزر پر قدرت، نظیر پاور لیزر و تیوپ لیزر قوی تر استفاده کرد.

البته فراموش نکنید که کیفیت لنز دستگاه حکاکی و برش لیزر و همچنین آینه دستگاه نیز از اهمیت زیادی برخوردار هستند و بر روی کیفیت کار نهایی تاثیر می گذارند.

علاوه بر این، با تعویض قطعات دستگاه مانند چیلر، مادر برد، ریل و واگن لیزر و…می توان کیفیت آن را ارتقا داد.

در صورتی که بعد از مطالعه این مطلب، به فکر خرید یک دستگاه سی ان سی برش حكاكی ليزری افتاده اید و یا قصد ارتقا دستگاه قدیمی خود را دارید؛ می توانید با کارشناسان بازار صنعت آرنیوس تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو