دستگاه سی ان سی برش حكاكي ليزري 90*60

23/04/2016

دستگاه سی ان سی برش حكاكي ليزري 90*60 : این دستگاه cnc به عنوان ماشین های کوچک در حوزه تراش و حکاکی با لیزر محسوب می شوند.

با استفاده از دستگاه سی ان سی برش حكاكي ليزري 90*60 می توان قطعه کارهای کوچک را برش زد و یا بر روی آنها حکاکی انجام داد و عموما برای همین قطعه کارهای کوچک ساخته شده و روانه بازار شده است، این دستگاه دارای میز کار کوچک تری است و همچنین قیمتی به مراتب کمتر از سایر دستگاه های بزرگ دارد.

اما کاربرد این دستگاه بیشتر در کجاست؟!! بسیاری ازصنعتگران با قطعه کارهایی با ابعاد کوچک سر رو کار دارند و در حوزه کاری خود این تیپ قطعه کارها را برش می دهند و یا بر روی آن ها حکاکی انجام می دهند و یا فقط در یک حوزه فعالیت می کنند بر همین اساس دستگاه سی ان سی برش حكاكي ليزري 90*60 به خوبی می تواند نیازهای آن ها را برطرف کند.

اما چنانچه قصد فعالیت در حوزه های مختلف را دارید و این احتمال می رود که ابعاد قطعه کار شما بزرگتر شود بهتر این است که از دستگاه سی ان سی برش حكاكي ليزري با ابعاد 90*130 استفاده کنید چرا که با این دستگاه می توان هم قطعات کوچک را برش داد و هم قطعه کار های نسبتا بزرگ را برش داد.

بازار صنعت ایران-آرنیوس بر اساس نیاز بازار برترین و با کیفیت ترین دستگاه های سی ان سی برش حكاكي ليزري را به متقاضیان معرفی می کند. شما نیز چنانچه تصمیم به خرید دارید می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و یا خدمات و نیاز های خود را در این پایگاه ثبت کنید تا توسط همگان دیده شوید. ما شما را به سمت بهترین های صنعت هدایت خواهیم کرد.

دستگاه سی ان سی برش حكاكي ليزري 90*60

نظرات کاربران