دستگاه حکاکی برش لیزر ام دی اف

25/04/2016

دستگاه حکاکی برش لیزر ام دی اف : با استفاده از دستگاه برش و حکاکی لیزر به راحتی می توان بر روی مواد غیر فلزی از قبیل چوب و ام دی اف عملیات برش و حکاکی را انجام داد.

نکته ای که در هنگام استفاده از دستگاه برش و حکاکی لیزر مد نظر بگیریم این است که از دستگاه لیزر برای برش ورق های ام دی اف با قطر زیاد استفاده نکنیم چرا که برای برش این قطعات نیاز به افزایش قدرت دستگاه لیزر می باشد که درنتیجه انجام این عمل باعث سوختگی لبه ها و خوردگی آنها خواهد شد و ظاهر قطعه کار بد فرم خواهد شد. لذا بهتر است که از این دستگاه برای برش ورق های ام دی اف با ضخامت کمتر از 8 میلی متر استفاده کنیم.

این دستگاه قادر است طرح های بسیار ظریف و پیچیده را بر روی قطعه کار پیاده سازی کند و همچنین جهت ایجاد آثار هنری و یا برای استفاده در دیگر حوزه ها برای مثال کابینت، سرویس چوب، کمد دیواری، دکور و … به کار رود.

از دیگر قابلیت های دستگاه لیزر، اجرای حکاکی بر روی قطعه کار است به طوری که این دستگاه می تواند با اجرای لایه برداری در نقاط معین و ایجاد عمق به بهترین شکل ممکن طرح ها و نقش ها را بر روی ام دی اف طراحی کند

با توجه به تمام مزیت ها و قابلیت هایی که از این دستگاه گفته شد می توان گفت که دستگاه حکاکی برش لیزر ام دی اف برای مشاغلی که با ام دی اف سروکار دارند بسیار مناسب است و می تواند باعث توسعه کسب و کار آن ها شود.

بازار صنعت آرنیوس با برخورداری از متخصصان خبره بهترین خدمات مربوط به خرید و فروش دستگاه حکاکی برش لیزر ام دی اف را در اختیار صنعتگران قرار می دهد، شما نیز در صورتی که تصمیم به خرید و یا فروش دارید می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و یا نیاز خود را در این پایگاه ثبت کنید.

نظرات کاربران