دستگاه برش cnc کامپوننت پزشکی
صنایع CNC و تراش

دستگاه برش cnc کامپوننت پزشکی

دستگاه برش cnc کامپوننت پزشکی: برای کار با کامپوننت های پزشکی، نیازمند دستگاه های مختلفی می باشیم که بتوانیم آنها را مورد استفاده قرار دهیم ، یکی از دستگاه های مورد نیاز برای کار، می توان به دستگاه برش cnc کامپوننت پزشکی اشاره کرد که از آن استفاده های فراوانی می شود.

دستگاه برش cnc کامپوننت پزشکی از آن دسته ماشین آلاتی می باشد که بسیار مورد توجه همگان (عام و خاص) قرار گرفته است. این دستگاه دارای قابلیت های فراوان و منحصر به فردی در امور فنی و مهندسی می باشد و با استفاده از آن می تواند بسیاری از عملیات ماشینکاری حساس و دقیق را انجام داد.

ذکر این نکته نیز مهم می باشد که جهت کار با کامپوننت پزشکی بایستی دستگاه مخصوص و انحصاری خود دستگاه، مورد استفاده قرار گیرد.

دستگاه برش cnc کامپوننت پزشکی

از جمله قابلیت های این دستگاه می توان به ماشین کاری قطعات تا 0/0002 در تحمل عملیات ثانویه که شامل جوشکاری و الکترو پولیش می شود، را نام برد.

همچنین این ماشین آلات توانایی کار با نیتینول، تیتانیوم، PEEK ،کاریید و… را دارا هستند. دستگاه برش cnc کامپوننت پزشکی جزء ماشین آلاتی می باشد که در FDA ثبت شده است و با CE سازگاری دارد. شما نیز می توانید در مجله صنعتی آرنیوس انواع مختلفی از دستگاه های cnc را مشاهده کنید و انواع تجهیزات ماشین آلات cnc را نیز تهیه بفرمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو