دستگاه برش لیزر پلکسی گلاس ارزان

23/04/2016

دستگاه برش لیزر پلکسی گلاس ارزان : بازار صنعت ایران-آرنیوس برترین تولیدات مربوط به ماشین های برش و حکاکی لیزر را با بهترین کیفیت و قیمت عرضه و معرفی می کند.

یکی از موادی که کاربرد و استفاده در صنعت و همچنین ساخت لوازم تزئیناتی زیاد مورد توجه قرار گرفته پلکسی گلاس است و برخی از ویژگی های آن عبارتست از : مقاومت مناسب، شفافیت، زیبایی و همچنین تنوع رنگ. که این عوامل باعث شده است که استفاده از این ماده در بسیاری از زمینه ها مورد توجه قرار بگیرد.

برخی از کاربردهای این ماده عبارتست از ساخت: تابلوهای تبلیغاتی، دکوراسیون، تابلوهای یادبود و همچنین تندیس ها، ساخت ویترین مغازه ها، استفاده از آن به عنوان نورگیر ساختمان که می تواند جایگزین شیشه شود، ماکت سازی و … .

یکی از بهرین دستگاه و ماشین ها جهت برش و حکاکی بر روی پلکسی گلاس، ماشین سی ان سی برش و حکاکی لیزر می باشد و این دستگاه این قابلیت را دارد که بهترین و پیچیده ترین طرح ها را بر روی پلکسی پیاده سازی کند و یا می توان متون و نقش های بسیار زیبا و خیره کننده ای را بر روی آن پیاده سازی کرد. یکی از مزیت های استفاده از دستگاه سی ان سی لیزر این است که دستگاه برش خورده با این روش دارای لبه های بدونه خوردگی است و لبته های برش خورده کاملا صاف و یک دست می باشد.

قابل ذکر است که از دستگاه سی ان سی برش و حکاکی لیزر برای برش سایر مواد از قبیل چوب، کاغذ، چرم و … می توان استفاده کرد.

بازار صنعت ایران-آرنیوس با برخورداری از کارشناسان خبره بهترین خدمات خرید و فروش دستگاه برش لیزر پلکسی گلاس را در اختیار صنعتگران قرار می دهد. شما نیز در صورتی که تصمیم به خرید و یا فروش دستگاه برش لیزر پلکسی گلاس ارزان می توانید با ما تماس بگیرید و یا نیاز و خدمات خود را در این پایگاه ثبت کنید تا توسط همگان دیده شوید.

دستگاه برش لیزر پلکسی گلاس ارزان

 

نظرات کاربران