خرید فروش منبع تغذیه دستگاه برش لیزر
خرید فروش تجهیزات cnc

خرید فروش منبع تغذیه دستگاه برش لیزر

خرید فروش منبع تغذیه دستگاه برش لیزر: منابع تغذیه در مدل های مختلفی در بازار عرضه می شوند شامل برند های ریسی (Reci) و یونگلی (YONGLI) که به عنوان مهمترین برندهای موجود در بازار به شمار می روند.

منبع تغذیه دستگاه لیزر به عنوان یکی از مهمترین و کارامد ترین قسمت های دستگاه لیزر برش حکاکی محسوب می شود، توسط این سیستم می توان ولتاژ مورد نیاز برای تیوب لیزر را تامین نمود، ولتاژ تولید شده در این منابع متغییر است به نحوی که جریان لیزر تیوب مقدار ثابتی باشد و لازم به ذکر است که هر تیوب لیزر توان مخصوصی دارد و باید منبع تغذیه متناسب با آن را تهیه نمود.

نکته مهمی را که باید در هنگام تهیه منابع تغذیه مد نظر گرفت کیفیت جوک های منبع مورد نظر است که چنانچه نا مرغوب باشند می تواند مشکلات زیادی برای دستگاه برش لیزر شما ایجاد کند.

نکته مهم در زمینه افزایش کارایی و طول عمر منبع تغذیه لیزر این است که جهت خنک سازی منبع لازم است که از فن کوچک 220 ولتی برخوردار باشد . پیشنهاد می شود در صورتی که منبع تغذیه دچار عیب و ایراد شد اقدام به تعمیر و استفاده مجدد از آن نکنید چرا که پس از تعمیر و صرف هزینه برای تعمیر کردن منبع تغذیه مشاهده خواهیم کرد که عمر منبع تغذیه بسیار کم خواهد بود و در صورتی که منبع مجددا خراب شود آنگاه آسیب جدی تری را می تواند به سایر قطعات وارد کند از جمله لنز عدسی و آینه لیزر.

منبع تغذیه دستگاه برش لیزر

قطعات لیزر از جمله لنز عدسی، آینه های دستگاه برش لیزر، قطعات اپتیکی دستگاه لیزر همچون آینه ها و عدسی با گذشت زمان کم کم کدر می شوند و در این صورت باعث این خواهد شد که توانایی دستگاه در برشکاری های عمیق یا سرعت کاری کاهش یابد.

بازار صنعت آرنیوس مرکز خرید فروش منبع تغذیه دستگاه برش لیزر و سایر قطعات یدکی دستگاه لیزر که برترین قطعات را با بالاترین استانداردها به شما عرضه  می کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو