خرید فروش دستگاه cnc فرز

خرید فروش ماشین CNC فرز سنتر عمودی VMC

خرید فروش ماشین CNC فرز سنتر عمودی VMC : خرید و فروش انواع ماشین های CNC فرز سنتر عمودی VMC در بازار صنعت ایران و گروه آرنیوس  صورت می گیرد، ما به شما بهترین ها را معرفی می کنیم تا بهترین انتخاب را داشته باشید.

دستگاه فرز سی ان سی ابزاری است مکانیکی که از آن در شکل دهی و براده برداری از روی قطعات مختلف استفاده می شود که در اصطلاح فنی به این ماشین سی ان سی ، ماشین ابزار گفته می شود. دستگاه فرز سی ان سی ظاهری شبیه به دریل دارد ولی با این تفاوت که دستگاه سی ان سی توانایی حرکت در سه محور X , Y , Z  را دارد و همچنین در بیش از سه محور می تواند مانور دهد و ماشین کاری را انجام دهد.

دستگاه سی ان سی یا CNC از اول کلمات Computer numerical control گرفته شده و به معنای ماشین کنترل عددی می باشد. دستگاه سی ان سی در واقع همان دستگاه تراش ساده است اما در آن از تکنولوژی و سیستم های کامپیوتری استفاده شده است که از طریق یکسری کدها و منطق ریاضی عملیات خاصی را انجام می دهد

ماشین CNC فرز سنتر عمودی سری VMC 900-Eco نمونه ای از ماشین های سی ان سی موجود در بازار هستند که از نظر قابلیت ها و کارایی با بسیاری از برندها و مدل های دیگر به خوبی در حال رقابت است.

برخی از ویژگی های این ماشین به شرح زیر است :
لوازم استانداردی که در ساخت این ماشین به کار رفته شامل کنترلر برند زیمنس از نوع 808D است و اسپیندل آن نیز محصول تایوان و با نام ROYAL می باشد. موتور ها و سرو موتور های این دستگاه نیز محصول کشور آلمان و با برند زیمنس می باشند.

در صورتی که تصمیم به خرید فروش ماشین CNC فرز سنتر عمودی   VMCدارید می توانید با ما تماس بگیرید و یا نیاز خود را در این پایگاه اطلاع رسانی ثبت کنید تا توسط همگان دیده شوید.

| خرید فروش ماشین CNC فرز سنتر عمودی VMC  |

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو