خرید فروش ماشین فرز CNC 5 محور
خرید فروش دستگاه cnc فرز

خرید فروش ماشین فرز CNC 5 محور

خرید فروش ماشین فرز CNC 5 محور : آیا قصد خرید و فروش و ارائه خدمات مربوط به ماشین و دستگاه های فرز  CNC 5 محور را دارید، پس با ما همراه شوید.

استفاده و کاربرد ماشین های فرز CNC امروزه بسیار عمومیت پیدا کرده و اکثر کارگاه های تراشکاری، خدمات مربوط به این دستگاه ها را ارائه می دهند، یکی از این ماشین ها ، ماشین های فرز CNC 5 محور می باشد.
این ماشین ها علاوه بر سه محور خطی و اصلی X , Y , Z  دارای دو محور اضافه نیز هستند که این دو محور حرکت چرخشی دارند. ماشین و دستگاه های فرز CNC 5 محور قابلیت و مانور بالایی را در اختیار شما قرار می دهد و می توان گفت که  با این ماشین شما قادر به تراشکاری بالای 90 درصد قطعات صنعتی خواهید بود.

ماشین ها و دستگاه های فرز CNC یکی از سیستم های پرکابرد در صنایع مختلفی نظیر صنایع هوایی، ریلی، پتروشیمی، اتومبیل سازی و … هستند. این ماشین ها همانند سایر ماشین های سی ان سی نیازمند برنامه نویسی راه اندازی می باشند اما به علت حرکت همزمان محور ها در این نوع ماشین ها امکان برنامه نویسی آن ها به صورت دستی نیست و گاهی نیز غیر ممکن است.

برای نمونه می توان ماشین کاری مربوط به پره های توربین ، پره های مربوط  به ملخ کشتی و پره های مربوط به کمپرسور صنایع نفت را نام برد.
ساختار کلی طبقه بندی ماشین و دستگاه های 5 محور برحسب تعداد محور های خطی و تعداد محور های چرخشی در 4 دسته تقسیم بندی می شود :
1- سه محور خطی و دو محور چرخشی
2- دو محور خطی و سه محور چرخشی
3- یک محور خطی و چهار محور چرخشی
4- پنج محور چرخشی

شما نیز چنانچه قصد خرید و یا فروش و یا خدمات مربوط به ماشین ها  دستگاه های فرز CNC 5 محور را دارید با ما تماس بگیرید

| خرید فروش ماشین فرز CNC 5 محور |

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدسته بندی هاحساب من
جستجو